2733
2734

خیلی نیاز دارم خسته شدم چ علایمی داشتین خدا خیرتون بده

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی فقط حساس شدن سینه.بعدااز مثبت شدن تستم حالت تهوعم شروع شد

سینه قبل پریود شدن هم حساس میشه من اونطوریم

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
2738
من رحمم تیر میکشید و خون لانه گزینی رو دیدم  یکمم نزدیکای موعدم بودسرم گیج میرفت

منم رحمم تیر میکشه

حالتای پریودی داشتم_گاهی حالت تهوع _سمت راست زیر دلمم فشار میدادم ی تیله حس میکردم🤗😁

منم سمت چپم دقیقا همون جا ک ی چیزی هست موقع راه رفتن میگیرع

من هیچ هیچ هیچ علائمی نداشتم فقط با آزمایش متوجه شدم ک باردارم تا ماه ششم هم هیچ تهوع و... نداشتم فقط وقتی زیاد سرپا بودم لگنم درد میکرد اما بیا ک از اول ماه هفتم تا زایمان همه رو جبران کرد یه شب درست حسابی نتونستم بخوابم معده درد و گر گرفتگی، بدن درد داشتم شدید جوری ک شب ساعت سه شوهرمو بیدار میکردم ک پاهام پشتم درد داره ماساژ بده و گریه میکردم

امسال میکوبم 

خیلی از علائمایی ک میگید من دارم.۲۰روزهم از موعدم گذشته ولی پری نمیشم.یکمم لکه بینی دارم و هی قط میشه. ولی د.خ.و.ل. نداشتم تا حالا.امکانش چقده ک حامله باشم؟

🔴آقایون اجازه ی لایک کردن و ریپلای زدن و ورود به تاپیک هامو ندارن🔴                 متاهل و متعهد💑💍
2706