2737
2734
عنوان

بادکش گرم رحم

688 بازدید | 21 پست

یه توصیه میکنم اونایی که لک بینی دارن یا خون پریودشون به تیره میزنه حتما رحمشون رو بادکش گرم انجام بدن قبلش با روغن سیاه دونه چرب کنن. من این ماه انجام دادم الان خون پریودم قرمز هست. وقتی تیرس که رحمت سرد باشه

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺

من برای گرم شدن رحم انجام میدم قبل اقدام 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

چجوریه اتفاقا منم‌ تیرست😶

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پنبه رو به یه چیزی مثل قیچی یا چیز اینجوری وصل کن بعد الکلی اش کن و روشن کن بگیر تو لیوان گرم شد بذار جای مورد نظر تو نت بزنی نشون میده کجا ها رو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
از کجا بادکش کردی ؟ بادکش پشت و دیدم رحم نشنیده بودم

چهار انگشت پایین تر از ناف

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پنبه رو به یه چیزی مثل قیچی یا چیز اینجوری وصل کن بعد الکلی اش کن و روشن کن بگیر تو لیوان گرم شد بذا ...

چه جالب

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738

بادکش گرم توی نت بزنی میگه چجوری ولی من با سکه و پنبه انجام میدم خودم برای خودم میندازم. دقیقا ناحیه زیر نافت و دو طرف نافت. وقتی استکان رو میزاری بع انداره دو انگشت از نافت فاصله داشته باشه

بادکش گرم توی نت بزنی میگه چجوری ولی من با سکه و پنبه انجام میدم خودم برای خودم میندازم. دقیقا ناحیه ...

سکه و پنبه چجوریه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پنبه رو به یه چیزی مثل قیچی یا چیز اینجوری وصل کن بعد الکلی اش کن و روشن کن بگیر تو لیوان گرم شد بذا ...

من هر وقت اینجوری کردم یکم سوختم😂

من هر وقت اینجوری کردم یکم سوختم😂

من عادی شده هر جا هم برای بادکش میری اینجوری انجام میدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندباربایدانجام بدی عزیزم

از پاکی تا تخمک‌گذاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706