2737
2734
عنوان

صاحبکارم بهم نظر داره

4534 بازدید | 65 پست

من روز اولی که رفتم که متوجه نگاهای خیره ش بودم یا سوالای خصوصی با اینکه متاهله و حتی خانمش منو استخدام کرد 

اولش فک کردم چه جای خوبی چه آدمای حسابی هستن 

ولی کم کم با حرفای مهندس متوجه شدم چه افکار سمی داره همش میگفت دخترا بهم نخ میدن واسه همین دلسرد شدم از کار

تا اینکه دیروز طبقه بالا باهاش تنها شدم داشت با چشاش منو میخورد من همش خودم ازش دور نگه داشتم که یدفعه خانمش زنگ زد شد فرشته نجات

آخر وقت که شد دیدم زنگ زد پرسید دفتری گفتم آره ۵ دقه قبل تعطیل کردنم خودش رسوند با یه حالتی همش نگاهم میکرد منم هاج و واج که چشه چی میخواد بگه شروع کرد باز سوال پرسیدن که خانواده گیر نمیدن دیر بری گفتم چرا نگران میشم بخوام باید بهشون زنگ بزنن که یه مشتری اومد داخل دفتر و دوباره شد فرشته نجات منم زودی دفتر تعطیل کردم 

حالا  نمیدونم  امروز به خانمش زنگ بزنم بگم دیگه نمیام 

از طرفی هم کار راحتیه دلم میخواد بمونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

به راحتی کارش نگاه نکن فکر ابروت باش دختر این هرزه ها کارشون همینه (خیانت کردن)ولی توبکش کنار ازاین محیط ناسالم ضررمیکنیا

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2706