2737
2739
عنوان

ميخوام مهاجرت كنم خانوادم نميذارن

441 بازدید | 11 پست

از نوجووني تلاش كردم و كنار درسم كسب و كار راه انداختم چون توي فكرم مهاجرت به المان بود و الان كه دستم توي جيب خودمه و هيچ وابستگي اي از لحاظ مالي به خانوادم ندارم اما ميگن ما بدون تو نميتونيم ! دائم دارن ميگن مهاجرت نكن 

خودشونم اصلا نميان 

چيكار كنم؟ اصلا از بدي هاي مهاجرت بگين كه دل بكنم ازش ... هر چند براي تحصيل ميخواستم برم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو

بالاخره کنار میان

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738

با مهاجرت اصلا مخالف نیستم ولی شما چه پولدار باشی چه بی پول تو کشور مربوطه یه دل بزرگ میخواد واسه مهاجرت چون غریب بودن خیلی سخته الان خواهر شوهر خودم رفته سوئد میگه تنها غمم دلتنگیه برا خانوادم و واسه خاکم کلا زندگیش از سن کم تو شهرای مختلف بوده بیشتر وقتا هم تنها بوده ولی الان چند سال میگذره از مهاجرتش دلتنگیش شروع شده اصلا ایران دوس نداشت لحظه شماری میکرد واسه رفتن ولی الان دلش هوای وطنو کرده 

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!

برو بعد چند وقت همه عادت میکنن... دیدم که میگم... فقط کامل با خودت کنار بیا و ازته دل قبول کن که فقط یه بار زندگی میکنی... مطمن باش پشیمون نمیشی 

مربی بدنسازی✌️💪 اینستای من samira._jl... ارائه برنامه تمرین و تغذیه

ببین به نظر خودم من اگه تو ایران زندگی خوبی داشته باشم و بتونم رشد کنم همین جا میمونم

چون مسلما یک کشور دیگه فرش قرمز که پهن نیست و میری میشی جزو قشر متوسط به پایین با توجه به پولشون 

ولی خب اینکه بری یا نری تصمیم خودته چون زندگی خودته 

خدایا شکرت ...