2737
2734

سلام بچه ها.صبحتون بخیر

من هفته ای  سه روز میرم ..اونم ساعت۹صبح تا ۳ظهر....درواقع یه کار فرهنگی و اداری و زیر نظر دولته.(مؤسسه نگهداری از کودکان بی سرپرست) و من  دلی کار میکنم و عاشق اینکارم..و حقوقش خیلی خیلی ناچیزه.(ماهی یه تومن)مزایا و بیمه و ...نداره.اماصاحب کارم یه آقایی هستن که شغل اصلیش همینه و برای اون حقوق و بیمه و کلی مزایا داره.که از وقتی من اومد کلی هم تشویقی و کارش رونق گرفته.

الان یه سالی میشه مشغولم ،ولی دیگه شورشو درآورده.احساس میکنم داره از علاقه من به این کار سوئ  استفاده میکنه..کلی کار ازم میخاد که اصلا به من مربوط نمیشه .و هیییییچ‌علاقه ای به انجامش ندارم  هم زمان بره و‌هم کلی برو وبیا و دردسر واعصاب خوردکنی داره..و اصلا خارج از حیطه کاری منه..

هر مناسبتی میشه همه مراسم و‌کارا و خستگیش برا منه،اون فقط پایان کار عکس میگیره و به اسم خودش میفرسته بالا..اونام کلی تشویقش میکنن..

دیشب دوباره تماس گرفت و‌گفت یه سری مراسم داریم .فلان کار با شما،فلان برنامه با شما،،..دقیقا همین کارا رو سال پیش انجام دادم ،به قدری اذیت شدم که الانم یادم می افته اعصابم خورد میشه..خدا میدونه یه ماه تمام انرژی گذاشتم و پر نهایت کلی عکس مستندات گرفت که همه رو به اسم خودش فرستاد مرکز. به قدری خوب شد که  تو استان نفر اول شدیم ولی تشویق و لوح تقدیر و جایزه ش که کارت هدیه بود ، همه ش رو به اون دادن و هیچ اسمی از من نبردن..چون کار برا ایشون بود و من انجامش داده بودم.. 

الان دوباره با کمال پر رویی ازم میخاد همون مراسمو اجرا کنم..ولی من هیچ‌تمایلی به انجامش ندارم..نمیدونم چجوری بگم انجام نمیدم.چند بار تصمیم گرفتم دیگه سرکار نرم ولی از طرفی محیط کار و‌بچه ها خیلی  دوست دارم وبه هم عادت کردیم...

ولی این اقا همه ی کارایی که مربوط به خودش هست رو به من محول میکنه...

بدبختانه روم نمیشه نه بگم😞😞😞😭😔

اعصابم خورده😭😭..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رو شدن نداره. روت نمیشه نه بگی ولی روت میشه اجازه بدی ازت بیگاری بکشن؟! خیلی راحت بگو من توانش رو ندارم. اگر اینجا هستم بخاطر بچه هاست و این برنامه ها هم هیچ نفعی واسه اون بچه ها نداره 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
هر چیم دوست داشته باشی ارزش نداره  یک کاره دیکه پیداکن  این رسما سو استفاده کرده  ...

چون جذب نیرو تو این مؤسسه زیر نظر بهزیستی هست،خیلی سخته و من حقیقتا به سختی وارد اینکار شدم .از طرفی واقعا ککار شخص خودم رو دوس دارم ..این آقا ازم کارای بیخود نخاد ،مشکلی با کارم ندارم..همه ی کارایی که مربوط به خودش هست و به من میگه تا انجام بدم...

بگو معذرت میخوام وقت ندارم بیشتر از کاری که وظیفم هست رو انجام بدم سرم شلوغه و...البته اگه ممکن نیست ...

دقیقا همینطوره اخراجم نمیکنن .کارو وظایفم به قول شما در حدحقوقی  هست که بهم میدن ..حقیقتا کارم رو دوس دارم ولی این آقا ولم نمیکنن..هر روز با کلی برنامه های مختلف میاد..وقتی انجام نمیدم هرروز تا شب بهم زنگ میزنه..از حرصم حواب نمیدم تو واتساب پیغام میزاره..اینقد کلافه م میکنه که در نهایت قبول میکنم..هرکاری میکنم من خاک بر سر ،روم نمیشه مستقیم بگم نه،من انجام نمیدم...اینقد بدبختم من😭

2706