2733
2739
عنوان

شوهر عوضیم علان دیشب جلو من با دختره تماس تصویری گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 87 پست
میگم ولی آفرین به خواهرت ذهن و فکر هزارتا مردو درگیر خودش میکنه و باعث سردی هزارتا روابط میشه بعد جو ...

خواهر من مسئول فکر و ذهن دیگران نیست زندگی هم که پایه ها ش بخواد با تار موی یکی دیگه بلرزه خراب بشه بهتره قرار نیست خواهر من از چیزهایی که دوست داره بگذره چون یه سری نر بند شلوارشون شله صد البته معتقدم اگر زن‌ها جلوی خیانت همسرشون کوتاه نیان مردها انقدر جسارت پیدا نمیکنن همسر من در حد چت با یه خانمی توی یه شهر دیگه رابطه داشت یکماه تمام نه نگاهش کردم نه غذا دادم بهش نه حتی جواب سلامش رو دادم اتفاقا کاری هم به اون خانم نداشتم چون مقصر رو همسر خودم میدونستم الان چند سال میگذره و‌خوشبختانه دیگه سمت این چیزها نرفت چون دید که باید بابتش تاوان سنگینی بده 

belfijoon هستم                                                                 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خواهر من مسئول فکر و ذهن دیگران نیست زندگی هم که پایه ها ش بخواد با تار موی یکی دیگه بلرزه خراب بشه ...

والله این تار مو نیست کلا بدن و اندام لوندی زنونست ریخته توخیابون

صلوات

استارتر شما هم پاشو زنگ‌بزن ۱۱۰ بذار بیان وقتی اومدن بگو لطفا صورتجلسه کنید بعدش هم با بچه هات برو‌خونه پدرت دخترت که ۹ سالش هست نمیتونه ازت بگیره پسرت هم زیر ۷ ساله بازم باید با خودت باشه قشنگ بذار بیاد جلوی خانواده ها تکلیفت رو روشن کن باهاش 

belfijoon هستم                                                                 
2742
خواهر من مسئول فکر و ذهن دیگران نیست زندگی هم که پایه ها ش بخواد با تار موی یکی دیگه بلرزه خراب بشه ...

عزیزم اینجا تو این تاپیک جای بحث منو شما نیست استاتر اعصابش خورد میشه شما اگه خواستی درخواست بده من به شما کاملا علمی توضیح میدم که فکر و استدلال شما غلطه.

2738
زنگ به داداش اونو پدرش نزنم یعنی

ما یه مثلی داریم دور از حوضور و جمع گلاب به روتون 

میگه ایتی وردون سینسی دی بو ایت ده همون ایتین جینسی دی

یعنی اینم تربیت یافته همون خانوادست عمرا اگه خانوادش به تو حق بدن به اونا زنگ نزن

صلوات

نه اصلا قاطیشون نکن مثل یه خانم قوی زنگ بزن ۱۱۰ بگو بیان همزمان زنگ بزن پدرت هم بیاد حتما صورتجلسه پلیس رو بگیر مدارک و طلاهات هم یادت نره ببری 

belfijoon هستم                                                                 

ن ن اصلا به اونا زنگ نزن فعلا 

زنگ بزن 110 بیان صورتجلسه کنن 

پدر این بی پدر رو درار😑🗡️

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             
2706