2733
2739
عنوان

شوهر عوضیم علان دیشب جلو من با دختره تماس تصویری گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 87 پست

ای برپدرتون لعنت که لقمه حروم به خوردتون داده لاشیا  یک هفته است یه اقای مثلا دکتر ای سر در دانشگاهتو گل بگیرن منو ول نمیکرد که اره عاشقتمم و ... دیروز فهمیدم 2 سال ای خاکککک عالم بر سرش همش 2سال ازدواج کرده خانمش 3 ماهه باردار بی پدر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه واقعا چیزی که میگی درسته . تو هم واینیسا  اون پدر سگ دیوووووس میخواد بترسونتت تا بعدا نق نزنی . قشنگ برو پشت پنجره داد بزن آبروشو ببر. زنگ بزن ۱۱۰ تا دفعه دیگه از این گوه خوریا نخواهد کرد . والا الان تو بشین  اون براش عادی میشه  .

خودت نشستی  افسار دادی دستش  نترس  هیچ گوهی نمیخوره اتفاقا باید جواب پس بده

2740
عزیزم این دیگه آزاد گشتن نبود برهنه بود کاملا😑 بعد یعنی این خانم به یه آقا پا نمیده دنبالش بیوفته ب ...

خواهر منم از این شلوارها داره مانتو حریر هم میپوشه مطلقه هم هست ولی نگاه به صورت این مردهای هرزه نمیکنه جواب سلامشون‌رو هم نمیده لباس یه انتخابه ربطی به تعهد اخلاقی نداره 

belfijoon هستم                                                                 
خواهر منم از این شلوارها داره مانتو حریر هم میپوشه مطلقه هم هست ولی نگاه به صورت این مردهای هرزه نمی ...

میگم ولی آفرین به خواهرت ذهن و فکر هزارتا مردو درگیر خودش میکنه و باعث سردی هزارتا روابط میشه بعد جواب سلامم هیچکسم نمیده باریکلا👏👏👏

به نظرم به پدرت زنگ بزن بیاد قفل درو بشکنه ببرتت

اشتباهه  بعدا نمیتونه ثابت کنه شوهره در رو. قفل کرده بهتره ی مدرک داشته باشه زنگ بزنه ۱۱۰   بعدش بره خونه باباش  . تا پدرسگو بکشن کلانتری   ببینم کی هوس  سلیطه  کرده

اگه میخوایگوششو بپیچونی فقط زنگ بزن به 110 همین ! بذار حداقل یه مدرکی داشته باشی یه صورت جلسه ای بشه وگرنه جای دیگه زنگ بزنی فقط درو باز میکنن همین کار دیگه ای نمیکنن اما با 110 میتونی پیگیر باشی بعدا

2706