2733
2739
عنوان

تفاوت بارداري دختر وبسر

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه چیو بسپار به خدا وقتی خدا بخاد سالم و سلامت به دنیا بیاد میاد دکترو اینام همشون وسیله ان ؛فقط از خودش بخاه الکی ام نگران نباش گفتم که هرچی خدا بخاد همون میشه مام نمیتونیم تغیرش بدیم

تو بارداری دختر ادم ویار و تهوعش زیاده خستگیش بیشتره و شکم پهن بزرگ میشه

برعکس میگیا آجی

شکم من ک زده جلو،اصنم بالا نیوردم 😂هیچ ویاری ام نداشتم 

فقط ی نمه تنبلیم گل کرده

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
2740

به جنسیت بچه ربطی نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
برعکس میگیا آجی شکم من ک زده جلو،اصنم بالا نیوردم 😂هیچ ویاری ام نداشتم  فقط ی نمه تنبلیم ...

کلا ویار و حاملگی فقط و فقط به بدن و شرایط مادر بستگی داره نه جنسیت

خیلیا بارداری یکسان دارن با جنسیت مختلف و خیلیا بارداری متفاوت دارن با جنسیت یکسان

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706