2733
2734
عنوان

کی شوهرش تو خونه کار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 47 پست
اها خب من تو آموزشگاه زبان کار میکنم که کلا پاره وقته معمولا دو روز در هفته بیکارم بقیه روزا ام تهش ...

چی بگم ربطی نداره بنظرم مخصوصا وقتی شاغلی در هر صورت باید کمک کنن چون زن وظیفه نداره کار خونه رو انجام بده داره لطف میکنه 🙂

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم ربطی نداره بنظرم مخصوصا وقتی شاغلی در هر صورت باید کمک کنن چون زن وظیفه نداره کار خونه رو انج ...

اخه ببین همسرم کارش کلا سنگینه اونم دوازده الی سیزده ساعت البته خودش میگه کار خونه وظیفه ی تو نیست و لطف میکنی ولی کمک نه🤣

الان راحت تری یا وقتی کار می‌کردی؟به نظرت کدوم بهتره خونه موندن یا کار کردن

کار میکردم ار الان دوباره میوام برم سر کار من خودم شرکت دارم ولی از ترس کرونا نمی رفتن دست یکی از دوستام بود

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
کار میکردم ار الان دوباره میوام برم سر کار من خودم شرکت دارم ولی از ترس کرونا نمی رفتن دست یکی از دو ...

اخه چرا من با اینکه کارم پاره وقته ولی واقعا بعضی وقتا خسته  م می‌کنه میگم اصلا بی‌خیال 

من سعی میکنم قبل اومدنش تمام کارام رو انجام بدم ولی،اگه کاری باسه اون تایم ک خونه س حتما خودش انجام ...

منکه بعضی وقتا حس میکنم خیلی شوهرمو لوس میکنم 😂تا میاد خونه غذاشو میخوره بعدم پتو میندازم میگم اینجا دراز بکش تلویزیون میخوای ببینی  و چای میوه میارم بعضی شبا ماساژش ام میدم 🤣ولی سر همین چیزا ام به شدت وابسته هست به من

اخه ببین همسرم کارش کلا سنگینه اونم دوازده الی سیزده ساعت البته خودش میگه کار خونه وظیفه ی تو نیست و ...

😁😁خوبه هم دلتو بدست میاره هم کار نمیکنه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2738

شوهرم یک سوم کارای خونه رو انجام میده. راستش از اول خودم عادتش دادم.

بیشترش رو خودم انجام میدم ولی مثلا اوایل ازدواج جلوی خودش ظرف میشستم. هر دو شاغل بودیم. خواستم ببینه که منم از وقت استراحتم زدم و شام درست کردم و ظرفاشو شستم. چون یک دوستی داشتم بعد دانشگاه نرفت سرکار. همش میگفت میخواد فقط خونه دار باشه. ازدواج کرد همه کارا رو میکرد شب آقاهه می اومد خونه عین دسته گل بود. حتی در مورد بچه. بعد از چندسال دیدم شوهرش قدردان نیست. دیگه از زندگی اون یاد گرفتم همه کارا رو نکنم یا مثل شما هتلی رفتار نکنم. شکرخدا جواب داد.

منکه بعضی وقتا حس میکنم خیلی شوهرمو لوس میکنم 😂تا میاد خونه غذاشو میخوره بعدم پتو میندازم میگم اینج ...

اینا کارهرشبه منه حامله هستم ۳۰ هفته وقتی میاد باید بخوابه منم ماساژش بدم اصلا کمکم نمیکنه دیشب بهش میگم بچه دوروزه تکون نمیخوره میگه پاشو برام قلیون بیار

شوهرم یک سوم کارای خونه رو انجام میده. راستش از اول خودم عادتش دادم. بیشترش رو خودم انجام میدم ولی ...

اخع همسر من خدایی قدر دانه انقد تشکر می‌کنه که خسته میشم 

2706