2733
2734
عنوان

علاقه مند شدن خاستگار به دختر...

216 بازدید | 8 پست

یه خاستگار ۳ جلسه  منزل اومده ، یه بارم بیرون رفتیم..از  کدوم رفتار هاش متوجه بشم اون  علاقه مندی اولیه رو نسبت به من داره؟علائمش چیه؟واسه من مهمه که اون پسر فقط با عقل جلو نره دوست داشتن اولیه رو  داشته باشه .(من یه خاستگار دارم چند تا خاستگار ندارم بچه ها)ممنون میشم بگین.

علاقه ب مرور ب وجود میاد تو این جلسات اول فقط حس رضایته...

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی عاشقت باشه خودت متوجه میشی نگاهش به شما ..وقتی که برات میزاره .دست دل باز بودنش ...

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2728

اسی یسال درگیر خواستگاری خودت دیگه باید بفهمی این همه ادم اومدن برات   ت

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2738