2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم باهتون کاملادرسته ولی اگه موردمناسبی باشه شرط ادامه تحصیل قبول نکنه چی

خوب میتونید باهاش حرف بزنید شاید قبول کرد اگرم بهیج عنوان قبول نکرد ادم باید ببینه این شخص اونقدر ارزش داره که کلا ازیسری ارزوهاش بگذره یا مثلا اهداف دیگه ای رو دنبال کنه یا نه شایدم واقعا اونجوری که ادم فکر میکنه مورد مناسب نباشه به هرحال بیشتر درموردش فکر کنه یا باهم برن پیش مشاورتا انتخاب بهترو داشته باشه 

2728

هم متاهلي خوبه هم مجردي هر كدوم سن و شرايط مناسب خودش رو ميخواد

اگر ٢٤-٢٥باشي ودرس و كارت هم به يه سرانحامي رسونده باشي با يه مردي كه از نظر فكري و فرهنگي و مالي بهت بخوره ازدواج خوبه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

هرکدوم با رعایت مقررات خودش خوبه. من خودم از درس خوندن خستم ولی همیشه دوست داشتم ولی بخاطر خستگی خودم نمیتونم بگم بده من اشتباه درس خوندم یه دلیلشم اطرافیانم بودن. ازدواجم مثل درس قانون داره باید درست انتخاب و زندگی کرد. هرجفتش درکنار همم عالیه. حتی توی سن کم

هستن خب من اطرافم زیاددیدم

منظورم اینه که مردی که ببینه همسر آیندش یا زنشدختری که دوسش داره حالا هرچی دوست داره ادامه تحصیل بده موفق بشه 

اگر این مرد یا خاستگار مانعش بشه مورد مناسب نیست که دختر خوب البته تا معیار برای مورد مناسب چی باشه... 

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
2740
چرا ؟

تو مجردی زمانم دست خودم بود راحت ۱۲ 

۱۳ ساعت مشغول کارم بودم 

راحت درس میخوندم و روزای تعطیلمم دست خودم بود

بعد از ازدواج مسیولیت های زیادی به زندگی یه شخص اضافه میشه و اجبارا باید خیلی چیزا محدود بشه

من تو مجردی مامانم تمام کارامو میکرد حتی مرتب کردن اتاقم 

چون من زمانم صرف کارای مهم تری میشد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
تو مجردی زمانم دست خودم بود راحت ۱۲  ۱۳ ساعت مشغول کارم بودم  راحت درس میخوندم و روزا ...

منم مثل شماهستم کارای خونه‌رومامانم انجام میده مثلاچه کاری می کردی شماچون وقت آزادی دارم میخوام کارای مفیدی انجام بدم

تو مجردی زمانم دست خودم بود راحت ۱۲  ۱۳ ساعت مشغول کارم بودم  راحت درس میخوندم و روزا ...

آها درکت می کنم. منم الان تقریبا همینم. البته من اتاقمو خودم مرتب می کنم و... ولی کارای خونه نه. ولی خب احساس می کنم متاهلی هم خوبی های خودشو داره که ارزش این مسئولیت و کم کردن از چیزای دیگه  رو داره واقعا... واسه همین می خوام ازذواج کنم. 28 سالمه 

2706