2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب کسی نسبت ندادم لطفا شما دخالت نکنید من با استارتر بودم نه شما

حالاکه با استارتربودین بزارین جوابتونوبدم نظری که گفتین فقط مختص دیدتون نسبت اطرافیانتون بوده نمیشه که به همه دختراربطش دادبعدشم کاملامخالف نظرشمااغراق نمی کنم من خاستگارای زیادی دارم اکثراهم مناسب بودن وچون فعلافقط قصدشوندارم ازدواج نمی کنم وتحصیل روبهترمیدونم 

2728
ب کسی نسبت ندادم لطفا شما دخالت نکنید من با استارتر بودم نه شما

همه دخترا جمع بستی خانم به اصطلاح مودب

شما هم تو کار بقیه دخترا دخالت نکن تا شما بشی قبل حرف زدنت یکم فکر کنی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

می دونی چرا بعضیا می گن اول تحصیل، بعد ازدواج؟

منظور از تحصیل فرصتِ رسیدن به بلوغ فکری و بودن در جامعه و چشم و گوش بسته نبودنه

وقتی بری دانشگاه و ۴ نفرو ببینی دنیات از خونه و پدر و مادر و خاله و عمو و عمه گسترده تر می شی

و هر چی اطلاعاتت بره بالاتر، شناختت بیش تر می شه برای انتخاب همسر

وقتی درس بخونی خودت "صاحب نظر" می شی اون وقت می تونی اشتباهات خانوادت درباره ی خواستگارات رو نقد کنی و اونا نظرتو بپذیرن... 

ازدواج تو سن پایین این فرصتو بهت نمی ده ک خود واقعی تو بشناسی، چون وقتی سنت کمه قطعا تجربه ی زندگیت کم تره و واقعا باید شانس بیاری ک خانواده ی همسرت و همسرت مثل پدر و مادرت دل سوز واقعی تو باشن تا تو بتونی رشد کنی و از فرصت های جوونیت ب خوبی استفاده کنی...

پس برای یک دختر، دو راه بیش تر باقی نمی مونه! یا باید "خوش شانس" باشه یا "قوی"... ب نظرت عاقلانه تر اینه ک رو کدوم سرمایه گذاری کنه؟

زن هر چی قوی تر بشه و آگاه تر بشه، شوهر نمی تونه بهش زور بگه یا فریبش بده تو زندگی و بپیچونه همسرشو... 

آگاهی بیش تر زن باعث می شه ک اگه گیر شوهرِ بدجنسی افتاد، کار شوهر سخت تر بشه برای زور گفتن!

قدرت کلامی داشته باشه، از حق و حقوقش آگاه باشه، مهارت های زندگی رو بلد باشه، برای خودش کسی شده باشه... اون وقت دیگه اجازه نمی ده ک شوهرش ب خودش و بچه هاش ظلم کنه! 

خب تو فکر می کنی تو دنیای امروز، برای ب دست آوردن این مهارت ها، مدرسه رفتن کافیه؟ 

اگه بیایم مشکلات خانم های متاهل رو بررسی کنیم می بینیم ک علت خفت و خواری ها مثل تنبیه بدنی و تحقیر زن یا خیانت دیدن از شوهر و ادامه ی زندگی با او، همه و همه ریشه اش تو "ضعفِ" خانوم های عزیزه...

و چ توقعی می شه داشت از پسرهایی ک تو این خانواده ها بزرگ شن و دو روز دیگه بخوان تشکیل زندگی بدن؟

پس باید از بچه های طلاق و سردی های عاطفی و قتل های خانوادگی و خودکشی ها و افسردگی ها عبرت گرفت 

و ب دختران جوان تر توصیه کرد ک تا حد امکان اول "قوی" شن، بعد وارد زندگی مشترک شن و "بعله" رو بگن!

و با امید ب "شانس" ک ایشالا شوهر خوب و بااخلاق و مهربونی عاشقم می شه، سریع نرن سراغ لباسِ سفیدِ عروسی و با این رویابافی ها خدای نکرده جوونی شون رو سیاه نکنن...

مخلصِ کلام:

دانشگاه رفتن در ایران و "تحصیل"، مهم ترین آزادیِ مشروع و قابل تایید جامعه و خانواده ها برای مستقل شدن دختران هستش...

⚠️ این فرصت رو دستی دستی از خودتون سلب نکنین!

نیازی ب وکیل وسیع نبود خودش زبون داره

وقتی سایت عمومی هست وشما دارین اراجیف تفکر پوسیده خودتو به بقبه نسبت میدی باید جواب داد که دیگه فقط اون تفکر واراجیف برا خودتون بگین نه بقیه وسایت عمومی

اختیار داری عزیزم، ممنون ازت که انقدر خانومی، باعث بسی افتخاره😍من در خدمتتم؛ ما هم کوچولوییم😅کوچو ...

خیلی ممنون بابت محبت ها و مهربونیت 😍💓🥰💋 عزیزدلی شما 🌺🌺

خخخخخ جانم بله درست میگی☺️☺️ممنونم🤗

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
تا ازدواج نکنی منوجه منظورم نمیشی

نام ببر بدونم خوب

دقیقا وقتی مجردی هدف و انگیزه نداره با ازدواج کدوم هدف رو پیدا میکنه ادم؟!!!!

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
2706