2733
2734
خودم پسرم،،،تقریبا میشه گفت همه تلاش پسرا عاشق کردن دختر و بعد جا زدنه،و در نهایت خر کیف شدن و‌پز دا ...

چی شد که اینجوری نامرد و بد ذات شدین؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرایی که شرایطشون خوب نیست ازدواجی نیستن  کی میخواین اینو بفهمین؟ در بهترین حالتش باید کلی ص ...

اخه الان تو این شرایط اقتصادی چه توقعی میشه از یه جوون داشت یعنی اونایی که باباشون پولدار نیست حق عاشق شدن و زندگی کردن ندارن؟

بنظرم اگه طرف ادم حسابی باشه همه تلاششو میکنه بدستت بیاره اگه هم نباشه حتی اگه غرق پولم باشه بهونه ی خودشو میاره

2731
چی شد که شماها اینقدر راحت گول حرفای صدمن یه غاز رو خوردین،،،

خداروشکر که تا حالا گول نخوردم به شخصه

ولی سوالو با سوال جواب دادن درست نیس

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
خداروشکر که تا حالا گول نخوردم به شخصه ولی سوالو با سوال جواب دادن درست نیس

بابت گول نخوردن آفرین داری،،،ولی جسارت نباشه،ب دست آوردن دخترا راحت شده،عشقا بیشتر سرگرمیه تا عشق،،،عشقا کشکین بیشتر،،،ولی پسرای خوب هم که پای عشقشون بمونن همه جوره هستن هنوز

لایک نکنید «ممنونم»
بابت گول نخوردن آفرین داری،،،ولی جسارت نباشه،ب دست آوردن دخترا راحت شده،عشقا بیشتر سرگرمیه تا عشق،،، ...

به نظرم اینکه اسمش رو عشق بذاریم کلاااااا اشتباهه

صرفا تغییرات هورمونی و ترس از تنهایی هست دلیل این رابطه ها 

تو ایران کاااااش فقط یه روز جای دختر پسر عوض میشد میفهمیدین چه ظلمها و بی عدالتی هایی به ما شده از طرف قانون

حداقل شاید شما پسرا یکم بهتر میشد رفتارهاتون

به نظرم اینکه اسمش رو عشق بذاریم کلاااااا اشتباهه صرفا تغییرات هورمونی و ترس از تنهایی هست دلیل این ...

قانون خدا منظورتان یا حکومت ایران؟ مثلاً چ ظلمی؟

لایک نکنید «ممنونم»
2738
قانون خدا منظورتان یا حکومت ایران؟ مثلاً چ ظلمی؟

راستش نمیتونم ادامه بدم چون کاربریمو دوست دارم😂

ظلمی از نظر قانونی نداریم،،،هر چی هست عرفه که آزار میده مردمو،،،شبتون بخیر

اینکه میگم جاهامون عوض بشه برا همینه

موفق باشید و شاد🤍💫

اینکه میگم جاهامون عوض بشه برا همینه موفق باشید و شاد🤍💫

نیاز به تعویض نیست،خواهر داریم،دخترای فامیل،قانون دست و پای هیچکدوم رو نبسته،،،شایدم من نمیتونم درکتون کنم و حق با شما باشه،نمیدونم

لایک نکنید «ممنونم»
اخه الان تو این شرایط اقتصادی چه توقعی میشه از یه جوون داشت یعنی اونایی که باباشون پولدار نیست حق عا ...

این واقعیته پسری که خودش میدونه وضعیت اقتصادیش خوب نیست زیاد تو رابطه جدی نیست تا وقتی که شرایط خوب بشه 

حالا پولدار که نه، فراهم کردن شرایط زندگی عادی برای اون دختر

عزیزم این حرف ی بهونس قول صد در صد میدم‌مال منم بد ۶ سال با همین بهونه رف الان با یکی دیگس

تو منی یا من توایم خواهر🥲😂

پیاز داغو دیدن تا پیشش وایسادی مستقیم زل میزنه تو چشمات میگه نمیپزم نمیپزم نمیییپزم ی دیقه ولش میکنی میری میای میبینی سوخته میگه خو تقصیر خودت بود حواست بهم نبود سوختم 😑😑