2737
2734

سلام قند ناشتام زیاده و عفونت ادرار هم دارم انگار 

کسی تجربه داره ؟

گر نگهدارنده من ان است که من میدانم شیشه رو در بغل سنگ نگه میدارد

این آزمایش رو باید چند هفته بدیم؟ 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۲۶ هفته 

میشه بگی چطوریه آزمایشش ؟ کامل توضیح بده کلا نمیدونم چطوریع 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
میشه بگی چطوریه آزمایشش ؟ کامل توضیح بده کلا نمیدونم چطوریع 

اره اول باید ۸ تا ۱۰ ساعت ناشتا باشی اول قند ناشتا میگیرن و بعدش یه مایع خیلی شیرین میدن بخوری بعد سه بار با فاصله یک ساعت ازت خون میگیرن 

2740
قندت بیشتر از حد مجازه. باید خیلی رعایت کنی دختر

ازه ولی شب قبلش انگور خورده بودم و میوه هم زیاد خورده بودم نمیدونم میتونه از اون باشه یا نه 

ازه ولی شب قبلش انگور خورده بودم و میوه هم زیاد خورده بودم نمیدونم میتونه از اون باشه یا نه 

میوه ها قندهاشون طبیعیه فکر کنم

حالا شاید دکترت بگه برو تکرار

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
اره اول باید ۸ تا ۱۰ ساعت ناشتا باشی اول قند ناشتا میگیرن و بعدش یه مایع خیلی شیرین میدن بخوری بعد س ...

یا خدااا یعنی ۴ بار خون میگیرن ؟؟؟؟؟ 

اره اول باید ۸ تا ۱۰ ساعت ناشتا باشی اول قند ناشتا میگیرن و بعدش یه مایع خیلی شیرین میدن بخوری بعد س ...

من ازین آزمایش و گلوکز بیزارم

بارداری اولم ک در حد بیهوشی رفتم همشم بالا اوردم.خیبلی مسخره س. زجر کش میکنن...

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
من ازین آزمایش و گلوکز بیزارم بارداری اولم ک در حد بیهوشی رفتم همشم بالا اوردم.خیبلی مسخره س. زج ...

واقعا مسخرست اشتباهم این بود یه مدت بستنی و دلستر زیاد خوردم چون شنیدم به جنین وزن میده 

اره متاسفانه 

واای 😭

2706