2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

آی نگو.دلم آتیش میگیره

کره لاور و جنی لاور و کیپاپ لاورم حرفیههههه؟؟؟😜زیاد از کره حرف میزنم. جزو همون شصت و چهار نفرم که قراره کلیه ام رو بفروشم برم کره.😂تاپیک عکس و باحال و خنده دار منم تگ کنید دمتون گرممم😍♥
2740
تو هم بشکن☹

میدونی یک دلیل شکسته شدن قلبمون بی فکری خودمونه

وقتی توانایی فراهم کردن زندگی راحت برای بچه نداریم نباید خودخواهی کنیم و اونها رو به زندگی که مستحقش نیستن دعوت کنیم

نهایتا یک بچه در چنین شرایطی کافیه

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣