2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو عزیز

آنچه از سرگذشت؛شد سرگذشت      حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت تاکه   خواستیم یک《دوروزی》فکر کنیم!!!!!!!بر در خانه نوشتند در گذشت....🖤         لطفا اگه تااینجا خوندی یه صلوات واسه حل شدن مشکلم بفرست🥺                  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💞🙏🏻                                       ممنون بابت صلوات🌸🌺

خب یه نفر مدیر گروه کرده

آنچه از سرگذشت؛شد سرگذشت      حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت تاکه   خواستیم یک《دوروزی》فکر کنیم!!!!!!!بر در خانه نوشتند در گذشت....🖤         لطفا اگه تااینجا خوندی یه صلوات واسه حل شدن مشکلم بفرست🥺                  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💞🙏🏻                                       ممنون بابت صلوات🌸🌺
2738
بچه ها من تو گروه فامیلی عضو بودم بعد  امروز دیدم زده شما مدیر گروه شدید

مدیر قبلی مدیرت کرده دیگه.یا ممکنه مدیر قبلی لفت داده از گروه درین صورت واتساپ یکی از اعضای گروهو بصورت رندوم مدیر میکنه

یه نفر که خودش مدیر گروه بوده شما رو هم مدیر گروه کرده

2706