2733
2734
عنوان

ختم قران برای دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 22568 بازدید | 181 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان داستان سمانه عزیز رو خوندم خیلی اشک ریختم اونجاش که رفتی موهاشو بافتی بهش گفتی ببخش مادرخوبی برات نبودم ینی منو سوزوندی با این جملاتت 

منم یه مادرم چهار فرزند دارم خیلییییی مهربان نسبتت به بچه هام ولییییی عصبی کم حوصله خیلی وقتها بچه هامو اذیت کردم دقیقا بهش گفتی برو من حوصله بافتن موهاتو ندارم شاید روزی هزار بار من درمقابل خاسته های بچه هام نه میارم چون حوصلشونوندارم یا کارهام زیادن

منو بهخودم اوردی تا بیشتر قدر بچه هامو بدونم ممنونتم

انشالله داستانت تلنگری باشه واسه مادرها و ثوابش برسه به روح سمانه عزیز 

عزیزم خیلی سختی کشیدی میدونم داغ اولاد بدترین داغ هست ولی فقط یه چیزی بگم اگه به این باور برسی که از اول سمانه مال تو نبوده اون از اول مال خدا بوده چند وقتی دست شما امانت داده بود والان رفته دست صاحب واقعیش ارومتر میشی واینکه بللخره یکروز میاد که سمانه عزیز رو میبینی انشالله صد سال دیگه ارمتر میشی

امام علی ع میفرمایند وقتی عزیزی رو ازدست دادی او به سفری رفته که دیر یازود شماهم پیش او میروید پس غصه نخورید

هرچند میدونم مادرصبوری هستی ولی اینارو گفتم تا شاید مرهمی هرچند کم بر دل داغدارت باشم

دوست متم سه سال پیش پسزچهلرساله اش تو حوض اب خفه شد دوسال بعد خدا دوقلو یه پسر ودختر بهش داد 

خداوند حکیم مهربان هست و خودش تقدیر میکنه 

تقدیر سمانه عزیز نیز همین بوده پس رلضی باش به رضای خدا که بهترین ارامش همینه

منم داغ مادر جوونم رو دیدم به چشم خودم دیدم ازشدت داغ جان ازتنم میخاست بیرون بره ولی به خاطر بچه هام موندم 

الان شما پاک از گناهانی وخداوند عاشق حال غمگین توست اگه چشم باز کنی دراغوش خود خدایی واین غمها فشارهایی هست که خداوند تورو دراغوش پر مهرش میفشارد

روایت داریم وقتی پدر ومادر داغ دیده در اخرت پاداش صبرشون رو میبینن  بسیاااار مسرور میشن وخوشحالن که خداوند انهارا به داغ اولاد مبتلا کرد

عزیزم الان دعاهای دل شکسته ات مستجاب هست برو سر مزار سمانه عزیز وبهش بگو واسه شفای بیماری انیتا دعا کنه

وازخدا عوض بچتو بخاه

ان شالله ازاین به بعد شادی وسلامتی خودت وعزیزانت باشه

درضمن بیصبری وکم طاقتی تو سمانه عزیز رو قطعا ناراحت میکنه تجربه خودم رو میگم بعد مرگ مادرم

پس سعی کن خودت حال خودتو خوب کنی ودچارافسردگی اینا نشی وبازم مثله همیشه یه مادر قوی باشی 

وخودت تو خواب دیدی جایه سمانه عالیه ان شالله به این فکر کن الان سمانه عزیز یه جایی هست که هزاران بار بهتر وارامشبختر ازاینجاست 

ن درداغ مادرم گاهی که لبریز از غم میشدم به خانوم حضرت زینب متوسل میشدم خیلی زود جواب میگرفتم واروم میشدم

انشالله خداصبر زینبی بهت عطا کنه

سرمزار سمانه جون رفتی سلام منو هم برسون بهش بگو جایه من به مادرم سربزنه 

مادرمن خانم فوق العاااااده مهربان دلسوز وخوشقلب بود وقتی شستنش لبخندش همه رو متعجب کرد

ممنونم عزیزم

راستی گفته بودم بازم میگم من ختم کامل قران برای همه اموات دارم حتما اسم سمانه عزیز رو هم میارم ویه ختم کامل قران بهشون هدیه میکم

الان داستان سمانه عزیز رو خوندم خیلی اشک ریختم اونجاش که رفتی موهاشو بافتی بهش گفتی ببخش مادرخوبی بر ...

سلام عزیزم چقدر خوب دلداری دادی، چقدر قشنگ نوشتی و چقدر مهربانی💓.... خدا شمارو برای بچه هاتون حفظ کنه، ان‌شاالله مامان سمانه عزیز هم پستتون ببینن🙏

پیشرفت، یعنی رقصیدن با آهنگی که یک زمانی باهاش گریه کرده بودی🥰
2728

برای دخترت فاتحه و کلی صلوات و سوره قدر خوندم 

خدا بهت صبر بده 😔😔😔😔

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738

انشاالا خدا صبر بده بهتون . من چند کلیپ پزشکی قبلا دیدم عزیز.  فکر نکنم مشکل و علت مرگ دختر عزیزتون حتی توی پرشک قانونی هم مشخص بشه.به دلیل اینکه شما میگید شب قبلش درد قلب داشته صبح بیدار میشه و بلافاصله درخواست آب میکنه ،آب میخوره و بعد سریع میخوابه .دخترتون بلافاصله بعد از  بیداری نباید آب میخورده بایستی ۹۰ ثانیه صبر میکرد آب میخورد و بعد میخوابید چون بعد از بیداری بلافاصله خوردن آب اشکال داره وقتی قراره بعدش دوباره بخوابی.اگه بلافاصله بعد از بیداری آب بخوری باید بیدار بمونی .اگه قراره دوباره بخوابی باید ۹۰ ثانیه صبر کنی و بعد آب بخوری و بخوابی.اگه اینکارو نکنن در ۹۰ درصد مواقع باعث سکته میشه عزیزم.

انشاالا خدا صبر بده بهتون . من چند کلیپ پزشکی قبلا دیدم عزیز.  فکر نکنم مشکل و علت مرگ دختر عزی ...

سلام عزیزم پدرم هم همین و میگفت .

میگفت نباید اب میخورد اونم چی اب یخ.

پدرم میگه آب خورده سنکوب کرده.

چون ساعت ۶  شش و نیم که همسرم به سمانه سر زد خواب بود لامپ و روشن کرد یه بار صداش زد فوری نشست چشمهاش رو مالید

همسرم گفت دلت خوب شد ؟اون گفت اره

همسرم گفت چیزی نمیخوای سمانه هم جواب داد فقط به لیوان آب😭😭😭😭

حالا من چند ساله پارچ اب تو یخچال نمیذارم خود سمانه پر کرده بود گذاشته بود تو یخچال طبقه بالا 

چون در اون یخچال زیاد باز و بسته نمیشه خیلی خنک میکنه.

همین که اب و داده اومد به من گفت حالش خوب شده رنگ و روش برگشته بود😭😭

بخدا هزار تا دلیل میاد تو ذهنم

میگم نکنه قرصش تاریخ مصرف گذشته بوده

نکنه تنهایی ترسیده ایست قلبی کرده

نکنه با همون آب سنکوب کرده

نکنه موعد پریودیش بود فشارش خیلی افتاده از حال رفته دیگه بیدار نشده

نکنه ویتامین دی ۵۰ هزاری  که خورده اینجوری شده

نکنهسرطان داشت ما خبر نداشتیم

نکنه مشکل قلبی داشت ما نفهمیدیم

نکنه کرونا باعثش شده

نکنه اپاندیسش ترکیده

نکنه......😭😭😭

اخه هیچیش نبود 

بعد ازغروب گفت دلم درد میکنه

قبلش هیچ چیش نبود کلی به من کمک کرد کارهای خونه کردیم 

بعد پارمیس برداشت برد طبقه بالا  در حالی که با بچه بازی میکرد و براش شعر میخوند😭

شب هم با گوشی بازی میکرد لواشک هلو که خودم درست کرده بودم میخورد

2706