2737
2734
عنوان

نظرسنجي عجيب😞😞😞+ عكس

146 بازدید | 7 پست

من خودم متاثر شدم جواب رو پست بعد ميزارم😞😞

تعداد رای : 34
نظرسنجی
كرونا
10
29%
سرطان
0
0%
گرسنگي
23
67%
ايدز
1
2%
گفتچادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد…!!! گفتمایمانی که به گیسوانی بلرزد به چه ارزد…؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ که همه ما درگیر کرونا بودیم و هستیم، همچنان مهم‌ترین دلیل مرگ در جهان «گرسنگی» هست، نه کرونا! 

گرسنگی: ۱۰٫۵ میلیون نفر

سرطان: ۷٫۷ میلیون نفر

سیگار: ۴٫۷ میلیون نفر

الکل: ۲٫۳ میلیون نفر

ایدز: ۱٫۶ میلیون نفر

کرونا: ۱٫۶ میلیون نفر

تصادفات رانندگی: ۱٫۳ میلیون نفر

خودکشی: ۱ میلیون نفر

آب آلوده: ۰٫۸ میلیون نفر

آنفولانزای فصلی: ۰٫۵ میلیون نفر 

هر روز هزاران کودک در جهان از ویروسی بنام «گرسنگی» می‌میرند. درمان این ویروس هم هزاران سال است که کشف شده است، غذا!!!

ولی این ویروس هرگز ریشه کن نشد. هیچکس هم در جهان برایش وضعیت فوق‌العاده اعلام نکرد. تنها تفاوت این ویروس با ویروس کرونا این است که ثروتمندان عالم هم به آن دچار شده‌اند و شاید به همین دلیل در جهان وضعیت فوق‌العاده اعلام شد!

گفتچادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد…!!! گفتمایمانی که به گیسوانی بلرزد به چه ارزد…؟؟؟
2731

خب دیگ همه چیز دست ثروتمندانه متاسفانه هرچیزی ب اونا ضرر بزنه خبرش میپیچه بقیه....

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
2738