2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری خارج از رحم (EP)

| مشاهده متن کامل بحث + 520431 بازدید | 4836 پست
دكتر دو پيشنهاد داشت:  ١) لاپاروسكپي ٢) آمپول به من گفت ٩٩ درصد لوله ت آسيب ديده و از حرفاش ف ...

یاسمن جان متاسف شدم که این اتفاقا برات افتاده. ان شاا... خدا بزودی یه نی نی تپل و سالم بزاره بغلت. 

عزیزم من مهر ماه بارداری خارج رحمی داشتم که با تزریق آمپول رفع شد. ولی از همون موقع لوله همون سمتم درد مختصری داره. توی عکس رنگی مشخص شد هیدرو شده و قراره دو روز دیگه لاپاراسکوپی بشم. میخواستم بپرسم شما لوله اون سمت که برداشتن جاش درد داره؟ منظورم بعد از عمل هست.

أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هییییییییی نه عزیزم ببخش ناراحتتتون کردم تنبلی تخمدان هم دارم الان 2 ماهه که بازم دارم قرص ها و امپ ...

عزیزم آی وی اف انجام بده

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
یاسمن جان متاسف شدم که این اتفاقا برات افتاده. ان شاا... خدا بزودی یه نی نی تپل و سالم بزاره بغلت.&n ...

سلام عزیزم خوب هستین؟

ببخشید بتای شما چند بود که با آمپول رفع شد؟

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
2728
سلام خانوما منم هفته قبل بارداری خارج رحمی داشتم که دفع شد الان بتا از 548 به 48 رسیده یعنی دفع شده ...

سلام عزیزم خ بی؟شما تو بارداری خارج از رحمی برای درمان ازچه روشی استفاده کردی؟

آمپول  یا لاپراسکوپی؟

سلام عزیزم خدا بهم رحم کرد زود خبر شدم امپول زدن بهم 

خداروشکر عزیزم....شماهفته چند بودی و بتات چند بود؟

2738
خداروشکر عزیزم....شماهفته چند بودی و بتات چند بود؟

مرسی عزیزم ..من شروع هفته 5 بودن اول تو هفته 4 بتا 549 بود بعد که سه روز بعدش فقط 551 شده بوده دوروز دیگه دوباره سه عدد پاین آمد امپول زدن بهم که دوروز بعدش 47 شد

خدایا شکرت   
شما ان شاالله که خوبی عزیزم واسه چی پرسیدی .؟؟

عزیزم منم بهم گفتن خارج رحمی باردارم‌

ولی بتای من هفت هزار هستش.نمیدونم چرا انقدر بالا هستش؟

مرسی عزیزم ..من شروع هفته 5 بودن اول تو هفته 4 بتا 549 بود بعد که سه روز بعدش فقط 551 شده بوده دوروز ...

بتای من تو هفته چهار۴۲۰۸بود

عزیزم منم بهم گفتن خارج رحمی باردارم‌ ولی بتای من هفت هزار هستش.نمیدونم چرا انقدر بالا هستش؟

عزیزم بتات خیلی بالاست سعی کن سر وقت جلوگیری کنی خدا نکرده به لوله هات آسیب نرسه سنو واژینال دادی ؟؟ساک دیده شد دکتر مطمین هست که خارج رحمی هست اگر بلی باید سر وقت درمان کنی خیلی زود زود آزمایش خون بده که بدونی بتاچند میشه

خدایا شکرت   
بتای من تو هفته چهار۴۲۰۸بود

نمیدونم این خارج رحمی از کجا شد ولا قدیما اصلا سنو و اینا نبود خدا هیچ زنی رو این تجربه تلخ رو نشون نده خیلی سخته تو تمام زندگی یک درو میمونه 

خدایا شکرت   
عزیزم بتات خیلی بالاست سعی کن سر وقت جلوگیری کنی خدا نکرده به لوله هات آسیب نرسه سنو واژینال دادی ؟؟ ...

بله عزیزم سونو واژینال انجام دادم هیچی دیده نشد حتی خارج رحمی بودن رو هم احتمال دادن.

امروز تیتر بتادادم ۷هزارو۴۰۰بود.

آمپول ام تی ایکس زدم دعا کن عزیزم.

2706