2733
2739
عنوان

بارداری خارج از رحم

130 بازدید | 27 پست

سلام 

من امروز بخاطر لکه بینی تو هفته ۷ رفتم سونوگرافی و گفت ساک حاملگی داخل رحم دیده نشده وکلا چیزی داخل رحم نبود رفتم دوباره ازمایش بتا دادم بتا افت کرده بود و دکتر گفت بارداری خارج از رحم هست و گفت هفته بعد دوباره  ازمایش بتا بدم و دوباره به پزشک مراجعه کنم کسی این تجربه داشته و باید چیکار کنم لازمه سریع تر اقدام برای سقط کنم چون یجا نوشته بود اگه خارج رحمی باشه ممکنه مشکل ایجاد کنه 😭😭

چند روز بعد موعدت اول بار بتا دادی بتا چند بود اونموقه

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم حتما حتما باید دوباره بری دکتر و سونو واژینال تا مطمین شی خارج رحم

اگر دیر اقدام کنی و خارج رحمی باشه خدای نکرده ممکنه یکی از  لوله های فالوپت رو ازدست بدی 

همین امروز برو دنبالش

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
سلام عزیزم حتما حتما باید دوباره بری دکتر و سونو واژینال تا مطمین شی خارج رحم اگر دیر اقدام کنی و خ ...

ممنون آخه خودمم احساس میکنم دیر برم مشکل ساز بشه چندبارم به دکترم گفتم گفت نه باید دوباره بری آزمایش بتا بدی 

ممنون آخه خودمم احساس میکنم دیر برم مشکل ساز بشه چندبارم به دکترم گفتم گفت نه باید دوباره بری آزمایش ...

عزیزم دکترت رو عوض کن

خونریزی داری؟

2738
من داشتم دکتر تا جواب آزمایش و سونو رو دید که خارج رحمی سریع بهم آمپول داد زدم افتاد حتما دکترتو عوض ...

باشه عزیزم ممنون حالا فردا میرم سونوواژینال چون برای عصر بهم نوبت نمیدند 

بله از روز پنجشنبه خونریزی دارم و چون دکتر نبود شیاف میزاشتم قطع میشد که الان فقط گفت شیاف را قطع کن ...

خب خونریزی داری خیلی خوبه انشاءالله مشکلی پیش نمیاد ولی برای اطمینان حتما سونو رو برو

2706