2733
2739
عنوان

کیا از وقتی کورونا اومده نگرفتن؟؟؟

952 بازدید | 83 پست

سلام خانما

کیا تا حالا کورونا نگرفتن

و از نظر اونا دلیلش چیه ک نگرفتن:؟

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و خانوادم که 5 نفریم تا حالا نگرفتیم

بنظر شما دلیلش چیه؟؟؟

رعایت کردن پروتکل ها؟

واکسن زدین؟

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
2728

سیستم ایمنی قوی باعث میشه علائم بروز نکنه و فک کنی نگرفتی

نگرفتن هم برا رعایت کردنه

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
مگراینکه خفیف گرفته باشیم ومتوجه نشده باشیم

اره همونشم خوبه خب

دلیلش چیه بنظرتون

2740
من نگرفتم خیلیم رفتم جاهای شلوع ولی نگرفتم

ممکنه گرفته باشید اما علائم بروز نداده باشید

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

من از دیشب گلودرد دارم همراه با تب .دعاکنین کرونا نباشه دوقلوباردارم خیلی نگرانشونم قرص هم که فقط اموکسی سیلین میتونم بخورم

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
من نگرفتم خیلیم رفتم جاهای شلوع ولی نگرفتم

دلیلشو از نظر خودتون میگید؟؟

بنظر شما دلیلش چیه؟؟؟ رعایت کردن پروتکل ها؟ واکسن زدین؟

یکی اینکه پدر من شغلش بیرون از خونه خیلی نیست یعنی هرروز با بیرون سروکار نداره

تفریح اصلا نرفتیم

بیرونم برای خرید رفتیم رعایت کردیم

واکسن پدرم دو دُز رو زده مادرم یک دُز زده، منو خواهر برادرم هنوز نزدیم

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد...