2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تقاضا داشتم نوشتم اما خب نتیجه ی خاصی نداده الان که دارم فکر میکنم میبینم انگار بی نتیجه هم نبوده زیاد اما همش ۲ بار نوشتم ول کردم 

کاش بازم بنویسم من از ترس خانوادم نمینویسم میترسم بیوفته دستشون بخونن...!

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2728
اره من نوشتم خیلی خوب یود

نتیجه داد ؟! به چه صورت نوشتی و اینکه تا چه مدت انداختی تو اب یا سوزوندی؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
اره من نوشتم خیلی خوب یود

چجوری و چند وقت واسه ازدواجم با شخص خاصی میشه که بابام راضی نیست

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2738
چجوری و چند وقت واسه ازدواجم با شخص خاصی میشه که بابام راضی نیست

فکر میکنم بشه

من تقاضا داشتم نوشتم اما خب نتیجه ی خاصی نداده الان که دارم فکر میکنم میبینم انگار بی نتیجه هم نبوده ...

حق داری

من دیشب یکی نوشتم

بعدش سوزوندم

میگن بسوزونی خوبه

اما بعدش یکی دیگه نوشته و تو کیفم مخفی کردم

نتیجه داد ؟! به چه صورت نوشتی و اینکه تا چه مدت انداختی تو اب یا سوزوندی؟

من ننداختم هنوز دارمش یه کانال دارم تو تلگرام ویسه از رو اون به صورت عدد تسلا نوشتم اگ میخاین ایدی کانالو میدم بهتون

فکر میکنم بشه

مرسی عزیزم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
حق داری من دیشب یکی نوشتم بعدش سوزوندم میگن بسوزونی خوبه اما بعدش یکی دیگه نوشته و تو کیفم مخفی ...

خب من چکار کنم واقعا میترسم از دست خانواده اگه ببینن بیچاره میشم نمیخوام کسی ببینه تو کیف بزارم هم میترسم بخاطر ی وسیله ی دیگه بخوان برن سمت کیف و ببینن یا دختر عمم دست بزنه ... !

2706