2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پسرداییم داره زنش زیاد خونه داری بچه داری بلد نیست دست بچش با آب جوش کتری سوخته بود زنگی هم نزده بود شوهرش خبر بده همونجوری یه پماد تاریخ مصرف گذشته زده و خوابوندش که دوباره طفل معصوم از درد بیدار شده پسرداییم سرکار بوده نقاشه حس شیشم خیلی داره نگران شده گفته به صاحب خانه اون کار که باید الان سریع برم گفته نرو هنوز تموم نشده پسرداییم گفته ۴ میلیارد هم بهم بدی اینجا نمیمانم خلاصه اومده خونه و دست بچه رو دیده سریع برده بیمارستان همیشه این حس شیشمش کمکمش میکنه

2738
آخ.بیچاره اون بچه ها منم یه جاری دارم فوق العاده بی دست و پا بی خیال  هرچی از خوبیاش بگم ک ...

طفل معصوم امروز شد ۳ سالش تو این سن کم دماغش شکسته دستش سوخته کنار چشمش زخم شد بزور خوب شد خداروشکر الان جای دستش نمونده چشمشم خوبه

طفل معصوم امروز شد ۳ سالش تو این سن کم دماغش شکسته دستش سوخته کنار چشمش زخم شد بزور خوب شد خداروشکر ...

فک کنم خودشم شیطونه دیگه اما خب بازم باید مراقب بچه باشی کنترلش کنی

نمیدونم چرا اینجور آدما بیشتر شانس دارن

بخدا همین جاریم دست به سیاه و سفید نمیزنه .دستاش از دستای من که چندسال کوچیک ترم ظریف تره.

شوهرش هم بیرون کار میکنه هم کارای خونه.فک کن پوششک بچه دخترش را عوض میکرد😶

فک کنم خودشم شیطونه دیگه اما خب بازم باید مراقب بچه باشی کنترلش کنی نمیدونم چرا اینجور آدما بیشت ...

آره والا شانس دارن این روزبعد سریع امد بهش گفت ببخشید وسیله شکستم نو ترش میخریم دوست دارم این چیزا 

آره والا شانس دارن این روزبعد سریع امد بهش گفت ببخشید وسیله شکستم نو ترش میخریم دوست دارم این چیزا&n ...

این جاریم میاد خونه مادرشوهرم نهایت معرفتی که بزاره یه ظرف بشوره اونم وقتی مجبور بشه اگه شلوغ باشه که اصلا

دیگه برای خانواده شوهرم عادی شده ولی خب پشت سرش حرف میزنن حرص میخورن

اما خب بازم اخلاقش خوبه.یه جورایی سادس

2706