2737
2734
 خیلی فکر احمقانه ای کردیاااا

ببین اصلا فکر این جیزا رو نکن 

خیلی دوره بدی شده هررر کیو میبینی میگه با فلانی دوستم رفته با یکی دیگه میخوام خودمو بکشم

ولی واقعا ارزش نداره بخاطر یه .... ادم خودشون بکشه

داره

چه ارزشی

فک کردی اگر خودتو بکشی اون ناراحت میشه دچار عذاب وجدان میشه؟ نه تو میمیری اونم میره پی زندگی خودش 

دوره وجدان گذشته

من اینارو تجربه کردم خیلی وحشتناک بود برام ولی گذشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو رو خدا نکن  خدا بزرگه منم خییییلی زیاد مشکل داشتم ولی این راهش نیس بخدا گناه بزرگیه خ ...

مگه تا الان کمک نخاستم ازش چندسااااللله کمک میخام چندساااله تنها کارم شده دعا کردن منی ک هیچوقت نماز نمیخوندم نیستی ببینی چقدر الان تنها رفیقم خداس پس کووووووو

پسر همسایمون ۲ سالش بود از طبقه ۵ افتاد پایین ‌الان ۹ سالشه ‌خیلی هم حالش خوبه .یک خانمی بود از طبقه ۴ خودشو انداخت پایین با شوهرش مشکل داشت .فلج شد مون روی دست پدرومادر بیچارش .حالا ببین سالم باشی و با مشکلات بجنگی خوبه یا دور از جون فلج بشی و چشمت به دست یکی باشه یک لیوان آب بده دستت خوبه

2731

خوب که چی پدر و مادر و اونایی که داغدارت میشن آدم نیستن؟ اونایی که داغون میشن دل ندارن؟بعد همه میگن خوش به حالش یا پشت سرت میگن آخی؟نه نود درصد مردم میگن احمق بود کسی هم جز عزیزات دلش نمیسوزه اونم که اذیتت کرد پشیمونم بشه واسه ی روزه بعد میره پی زندگیش 

یک درصد فکر کن اگه زنده بمونی 

چه اتفاقی میفته

تمام استخوان های بدن خورد میشه

یا خدای نکرده قطع نخاع میشی

نکن اسی‌ این کارو

منم بعضی وقتا به مردن فکر میکنم به خودکشی نه اما به مرگ چرا ، اما این راهش نیست

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2738
هرکار کردم اونو کنار نزاشت  هرکارررررررر کردمممممممم

عزیزم تو شهر ما یه دختر خودکشی کرد چندروز پیش 

میگفتن با نامزدش بحثش شده ولی خدا میدونع

مگه غیر از اینه که نامزدش چندساله دیگه فراموش میکنه همچی رو؟ 

چه فایده که فرصا زندگی رو از خودش گرفت؟

بعدش هم یکسال دیگه برای زندگیت تلاش کن

برای این کارا همیشه فرصت هست اما فرصت زندگی کردن همیشه نیست

خدا اونی رو که صلاحت باشه سر راهت میزاره

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
مگه تا الان کمک نخاستم ازش چندسااااللله کمک میخام چندساااله تنها کارم شده دعا کردن منی ک هیچوقت نماز ...

خدا از همه مهربون تره.‌ما باورمون نمیشه

تو از مصلحت واقعیت که نمیدونی, خیر درش نیست که نشده

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
مگه میشه عذاب وجدان نگیره

اره میشه

دارم بهت میگم تجربه کردم 

ادمی که کسیو ول کن یعنی وجدان نداره که بخواد عذاب بکشه

من واقعا نمیتونم بگم چه بلایی سرم اورد چون عذابم میده ولی اون ذره ای عذاب وجدان نداشت برای کارش

دوباره تلاشمو میکنم انقد میکنم تا بلاخره برم زودتر

میش بگی مشکلت چیه خلاصش کن بگوو 

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
2706