2733
2734
عنوان

دیگه کم اوردم

256 بازدید | 18 پست

من یه زندگی عادی میخاستم ولی الان همش از هرچی بدم میومد سرم میاد. هردفعه بایه رفتار شوهرم درگیرم یه زمانی گیرداده بود فقط کفتر بازی میکرد ۱۰۰تا کفتر نگه میداشت الانم درگیر گوشی شده تااین موقع باگوشی مشغول بود پیج فیک درست کرده چندهزارتا دنبال کننده زن و چرت وپرت نصف شبی .میگم بگیر بخاب بابا صبح مگه سرکارنمیری این کارا چیه. توخیابون موقع رانندگی هم گوشی دستشه

دارم دیونه میشم از رفتارای بچگانش.

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال اگه کار مشکوکی نمیکنه  هر چقدم بگی فایده نداره ب بعضیا

عادی نیس ک کاراش بی هدفه تو زندگی . همش باید درگیر کارای بی معنی و چرت باشه 

2731
عزیزم چرا مشاور نمیری

والله فرصت نمیکنم ک بخدا تایک ساعت پیش درگیر خواب بچه بودم اونقدر مشغول زندگی شدم ک فرصت نمیکنم به هیچی برسم بچم ۱سالشه خیلی اذیت میکنه. شوهرمم از این وضعیت نهایت سواستفاده رو میکنه

2738
دنبال کارواسه خودت باش  بی خیال مردای بی خاصیت

اره سعی کن از الان دنبال شغل باشی یا خونگی یا بیزون پول جمع کن ن تنها تو هنه خانما دخترا دیگه به هیچ مردی نمیشه اعتماد کرد 

دنبال کارواسه خودت باش  بی خیال مردای بی خاصیت

بخدا بامن بود طلاق میگرفتم میرفتم دنبال هدفام زندگیم. بچه کوچیک دارم و اونم شدیید اذیتم میکنه 

والله فرصت نمیکنم ک بخدا تایک ساعت پیش درگیر خواب بچه بودم اونقدر مشغول زندگی شدم ک فرصت نمیکنم به ه ...

بچرو خودشون میکارن بعد ناراضی هم هسن بنظرم برنامه ریزی کن هم ب خودت برس هم ب زندگیت هم بجه اگ دیدی بی فایده هس ک سعی کن اول دنبال شغل باشی چون با خیانت بی اعتمادی هم خودت ضربه میبینی هم بچه و اینکه از این مشاوره های انلانین کمک بگیر 

2706