2733
2739
عنوان

بیاین شغلاتون رو با درآمدی که دارید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1729 بازدید | 31 پست
انشالله بهش برسید🙏

ان شاالله 🙏🏻😌  همچنین شما 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان میکاپ آرتیستا و ناخن کارا و لاین کراتین و رنگ مو و اینا درامدشون توپه 

به شرطی که کارت واقعا حرفه ای باشه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2738
الان میکاپ آرتیستا و ناخن کارا و لاین کراتین و رنگ مو و اینا درامدشون توپه  به شرطی که کارت وا ...

آره خیلی خوبه،ولی شهر ما کوچیکه و با وجود این خیلیا زدن تو این کارا،این کارا به شرطی پیشرفت میکنی که علاقه داشته باشی،ولی من☹

معلم بدون اضاف کار ۷ ملیون خداروشکر راضی♥️😍 البته منطقه محرومم

همسر منم فرهنگی هستم،واقعا شغل پر زحمتیه،با وجود کار زیاد که به خاطر کمبود نیروی کار هست حقوقی کمیه، الان همسرم به تنهایی کار چهار نفر رو انجام میده،خیلی درگیری داره

2706