2733
2734

این به خیلیا کمک میکنه از جمله من،خیلی دنبال یه شغل گشتم که ریسک کم و درآمد خوبی داشته باشه، ترجیح دادم یه کار تولیدی انجام بدم،مثل تو لید پاکت کاغذی،لیوان کاغذی،نایلون و... حتی فیل_تر هوا، ولی نمیدونم چطور متوجه بازار فروش بشم،که آیا محصولات فروش میره یانه،تو سایت میدون دیدم،راضی نبودم از پیشنهادات شغلی ای که داشتن،برای همین پشیمون شدم ازشون مشاوره بگیرم،آخه شغلایی که معرفی کرده بودن رو چنتاشو انجام داده بودیم نتیجه نگرفتیم،اگر اطلاعاتی دارید از این کار های تولیدی خیلی ممنون میشم کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انلاین شاپ لباس درامد خوبی داره

به شرط صبوری و راه های افزایش مشتری..

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

من ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم 😌

آرزو بر جوانان عیب نیست 😌 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
عه  فک میکردم فقط خودم اینجوریم 😐😐

ن عزیزم تنها نیستی👐🏻

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2706