2737
2734
عنوان

خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین من کت شلوارتنم بود روسری حریر این لباس عروس پفی با ژپون یه تاج یه شینیون خفن ارایش عربی رو مخم ...

من حرفی ندارم دیگه😐😶

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

اسی خیلی مشتاق شدم عکساتون ببینم جون من بزار بعد زود بپاک 😂

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2738
ببین من کت شلوارتنم بود روسری حریر این لباس عروس پفی با ژپون یه تاج یه شینیون خفن ارایش عربی رو مخم ...

چه خوش ذوق باریکلا  قشنگ تو جمله ت گفتی خفن این از نظر روانشناسی یعنی تو ناراحت شدی که لباست ساده تر بوده به عنوان عروس مشکل این وسط فقط و فقط سلیقه خودت بوده گلم 

این عقد محضری این تیپی زده مطمئن باش عروسیت لباس عروس ترک پفییی میپوشه میاد 😂😂😂

چه خوش ذوق باریکلا  قشنگ تو جمله ت گفتی خفن این از نظر روانشناسی یعنی تو ناراحت شدی که لباست سا ...

من عاشق لباسمم اگه بازم بخوام عقد کنم بازم اینو میپوشم ولی اخه لباس عروس برای خواهر داماد

خب تو میپوشیدی 

اسی بیچاره علم غیب داشته بدونه خواهرشورهرش قراره این تیپی بیاد 😂😂😂

2706