2733
2739
عنوان

تا حالا خانواده ای دیدین که خانومه بیشتر آقاهه پول دربیاره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 87 پست
تکیه کردنی ک شما میفرمایید بیشتر مردا بهش میگن مفت خوری پس همه زنا مجبور نیستن همه زندگیشونو معطوف ب ...

باشه عزیزم تفسیر شما محترم.ولی تکیه کردن معنیش چیز دیگه است.توی بحث ما بحث مالی خانواده است و الا زن تکیه گاه عاطفی خونه است و ... 

زن میتونه بره سرکار و ماهی یک میلیارد هم دربیاره و اون مال خودشه اما مردی که بشینه تا زنش براش پول بیاره بنظر من بهتره ازدواج نکنه. هر جنسی با یه طبیعیتی افریده شده و شکل گرفته اینکه زن بیرون کار کنه تا مرد توی خونه غذا بپزه شاید واسه یکی جذابه اما با  اصول روانشناسی خانواده مغایرت داره.هرچیزیم استثنا داره اینکه یکی یه دوره اینجور شده یا توافقی هست یا مشکل خاصی هست و ... 

خب مگه کسی گفت درامد زن نباید بالاتر باشه یا مثلا زن باید خودشو حبس کنه توی خونه؟شما گفتین زن اگر در ...

بله، دوستان میفرمایند درامد زن نباید بالاتر باشه چون زنانگیش ازبین میره چون اقتدارش بیشتر میشه حس مرد بودن میگیرتش. پیامارو دوباره بخونید من نگفتم زن باید اقتدارش توخونه بیشتر باشه من میگم چ عیبی داره زن کار کنه کجایی زنانگی زیرسوال میره مگ زنانگی فقط خانه‌داریه چ بهتر ک ب موفقیت برسه درامدش بیشتر باشه اقتدار بیشتری کسب کنه. گفتم مخالف تنبلی و شکم پروری مردم ولی اگ هردو(حالا مجبوری یا علاقه ای) باهم کارکنن بنظرم مانعی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره بجای این بحث این ظرف شستن و غذا پختن و بچه داری رو به خانم ها نچسبونیم.چون زن چه شاغل چه خانه دار وظیفه مرد هست که کمک کنه.زنی که شاغل میشه هم بیشتر به ساپورت مرد نیاز داره و قطعا باید بخشی از کارای خونه رو مردش انجام بده.ولی این هیچ ربطی به حرف اول ما نداره که زن با درامد بالاتر یا تنها درامد خانواده کم کم جای مرد خونه رو میگیره و مرد هم با یه واکنشهای ناخواسته سعی در جبرانش میکنه‌

2728
بله، دوستان میفرمایند درامد زن نباید بالاتر باشه چون زنانگیش ازبین میره چون اقتدارش بیشتر میشه حس مر ...

آره خب به شرطی که به کارها و نقش های اولیه یه مادر آسیبی وارد نشه خیلیم خوبیه

منظورم از نقش های اولیه پخت و پز و بشور و بساب نیست،اینا رو که خدمتکارم میتونه بکنه،مهمتر از اون آرامش داذن به خونه و تربیت صحیح و باحپصله ی بچه هاست که معمولا از حوصله ی مردا در درازمدت خارجه

خب بازم بد شد ک😕 چ عیبی داره زنی ک درامد و احیانا لول بالاتری داره اقتدار بیشتری‌هم داشته باشه مگ ه ...

یه خانمی آشنامه مزون لباس عروس داره .شوهرشم خیاطه.درآمده خانمه خیلی بیشتراز شوهرش هست. شوهرش ازوقتی خانمش مستقل شده ودرآمدبیشتر داره.اززیر مخارج خونه وزندگی شونه خالی کرده به بهانه اینکه کارش کساده.خانمه خون به جیگر شده ازدستش میگه انگار نه انگار شوهردارم دریغ از یه روسری .یا یه کیلو میوه.اجاره .خرج خونه .خرج دانشگاه بچه ش تفریحشون همش پای خانم هست.

متاسفنانه بعضی مردا تا خانمشون به دارآمد بیشتری برسه وکفاف زندگی روبده پا پس میکشن از مسئولیتاشون

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
باشه عزیزم تفسیر شما محترم.ولی تکیه کردن معنیش چیز دیگه است.توی بحث ما بحث مالی خانواده است و الا زن ...

شماعزیزی. منم مفهوم تکیه‌گاه بودنو میدونم ولی خیلی از مردا از سر نادونی چنین تعبیری دارن. من قبلنم گفتم مخالف شکم پروری مردهستم اینکه بشینه تو خونه فقط زن کارکنه. گفتم زنو مرد باهم کارکنن چیز بدی نیس،درامد زن بالاتر باشه چیز بدی نیس مهم اینکه هردو دارن تلاششونو میکنن چ زن خانه‌دار چه زن شاغل هردو انتخابشون قابل احترامه

2738

بله 

خانم پزشک آقا کارمند 

خانم دندان پرشک آقا بیکار 

خانم وکیل شوهر بیکار 

خانم ارایشگر آقا شغل ازاد کم درامد 

خانم خیاط آقا نگهبان بیمارستان 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
خواهرم و شوهر خواهرم خواهرم‌پرستاره ماهی ۸ و نیم داره شوهرش دبیره ۶ تومن داره البته شوهرش قسط زیاد ...

خدا بهشون بیشترم بده 

ببخشید چندساله دبیر هستن؟مدرکشون چیه؟

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
شماعزیزی. منم مفهوم تکیه‌گاه بودنو میدونم ولی خیلی از مردا از سر نادونی چنین تعبیری دارن. من قبلنم گ ...

بله درست میگید ولی چیزی که ما دیدیم اکثر اقایون قادر به درک حتی رقم فیش حقوقی بالاتر زنشون نیستند!!! و برلشون هضم نمیشه و با واکنش منفی در زندگی جبران میکنند. زن هم گاهی بخودش میگه من چه نیازی به این مرد دارم وقتی خودم توانایی چرخوندن زنرکی رو دارم و الی اخر...گفتم که مشکل از فرهنگ مزخرررف مردسالاریه.

بله درست میگید ولی چیزی که ما دیدیم اکثر اقایون قادر به درک حتی رقم فیش حقوقی بالاتر زنشون نیستند!!! ...

درسته همینطوره.بیشتر زمانا زن ک شاغل میشه یا ب درجه بالاتری میرسه مرد تنبل میشه چشمش ب حقوق زنه وحتی دروازه های خیانت و طلاق باز میشه. متاسفانه طبق معمول مشکل از مردای محترمه😕