2733
2734
میگم اینا که میرن باشگاه پروتئین میخورن بدنشون حجم بگیره؟این پسرا دیدم آخه ظرفا انگار بشکه پروتئین م ...

😂😂 

من مخالف مکملو اینام ،پروتیین ک میگم منظورم از طریق غذاست ،تخم مرغ ابپز و فیله مرغ و سیب زمینیو عدسی و الویه و اینا

هسدم ولی خسدم فخد تماشاچیم🥱
ناموسن؟هلیا نکن شَر میشه🤣🤣🤣

اره بخدا ،چ شریم شد ،بند نمیومد خون پاش ،شبشم کلییی مهمون داشتیم مراسم بود در واقع ،عصن نگم برات چخد عذاب وجدان گرفتم بعدش🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂  من مخالف مکملو اینام ،پروتیین ک میگم منظورم از طریق غذاست ،تخم مرغ ابپز و فیله مرغ و سیب ...

نه خدایی برام سوال بود این حجم از پروتئین میخورن که چی بشه؟توش چی هست؟

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
ن عزیزم ویتامین ربطی ب چاقی نداره،بنظرم برای شروع ی روز درمیون بهتره برات ،ی ماهی ی روز در میون بعدش ...

من میخام هرروز باشه چون ی روز درمیون دیگه ممکنه ول کنم ورزشو اشکال نداره هرروز برم؟ و اینکه باسنم بزرگ میشه؟   چون من بیشتر میخام اون بزرگ شه:/ ینی روزی صدتا اسکات حاضرم بزنم  

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
2728
نه خدایی برام سوال بود این حجم از پروتئین میخورن که چی بشه؟توش چی هست؟

میخورن ک عضله بسازن دگ ،کلی اسیب میزنه ب کبد و روده و معدشون ،تازه ی مدتم ورزش نکنن و نخورن فس پنچر میشن

من میخام هرروز باشه چون ی روز درمیون دیگه ممکنه ول کنم ورزشو اشکال نداره هرروز برم؟ و اینکه باسنم بز ...

عشقم صدتا اسکات بزنی ک کلا صاف میشی فک نکن هرچی بیشتر بزنی زودتر نتیجه میگی ،ورزشم اصول خودشو داره چاقیش لاغریش حجم دهیش

برای شما ی روز درمیون فعلا مناسبه از نظر من،اینجوری نتیجه بهتر میگیریا حالا میخای هفته اولو ی روز در میون شروع کن ک بدنت اماده بشه

میخورن ک عضله بسازن دگ ،کلی اسیب میزنه ب کبد و روده و معدشون ،تازه ی مدتم ورزش نکنن و نخورن فس پنچر ...

یعنی هر روووز اینارو میخورن؟وا خب عضله سازی اینجوری چه فایده داره؟یه چیزی انگار تو مایه ها پودرا چاقیه پس

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
2738