2733
2734
عنوان

عمل بینی مشهد وتهران دکتر خوب

119 بازدید | 19 پست

سلا  مشهدیای عزیز دکتر اوب معرفی کنید ..دکتر مهدی بخشایی خوبه ؟؟توی تهران هم دکتر علی بصام چطوره بنظرتون ؟؟بینیم خیلی کم ایراده ی دکتر میخوام واقعا ظریف باشه..

واینکه کی عمل کرده بعد عمل پشیمون شده ب علت مشکلات تنفسی ؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم من خالم دوهفتس عمل کرده باز ورم داره و بزرگه من قبل از اینکه برم تو کلینیک عاشق عمل کردن ببینیم بودم چون من ببینیم از رو به رو یکم پهنه ولی از نیم رخ عروسکیه رفتم مطب همه یه جور بد شده بودن با اینکه پیج های دکتر توی اینستا کلی معروف بود اگه میخوای عمل کنی چند بار برو کلینیک نمونه کاراشونو ببین حتما چون اگه عمل کنی تازه به حرفم می‌رسی راستی خالم همش استرس داشت بهای بری برا عمل یه قرص میدم بهت استریت می‌ریزه اصلا یادت نره استرس چیه ❤️

2731
شما عمل کردی ؟؟یا اطرافیانتون بخشایی عمل کردن ؟؟مثه سگ از عمل میترسم ولی نمیتونم بیخیالش شم 😁😁

نه من پیش دکتره دیگه عمل کردم مشکل تنفسی دارم.ولی ارغ دیدم کسی عمل کرده خوب بوده

سلام عزیزم من خالم دوهفتس عمل کرده باز ورم داره و بزرگه من قبل از اینکه برم تو کلینیک عاشق عمل کردن ...

من یبار  فقط کلینیک رفتم ..از ترس لال شدم ..همه یجوری بودن ولی بیرون و تو بازار بعضیا خ خوب عمل شدن ...من خیلی حساسم اط مشکل تنفسیم بشدت میترسم ..تهران شانس اینو ندارم برم‌مطب فقط تو پیج نمونه اارو دیدم و مراجعاش راضی بودن ...

2738
من یبار  فقط کلینیک رفتم ..از ترس لال شدم ..همه یجوری بودن ولی بیرون و تو بازار بعضیا خ خوب عمل ...

عزیزم منم توی پیج دکتر اشرفی کلی کارای خوشگل دیده بودم  یهو شوکه شدم راستی تا یکسال کامل ورمه و بینی هر روز یه شکل میشه

عزیزم منم توی پیج دکتر اشرفی کلی کارای خوشگل دیده بودم  یهو شوکه شدم راستی تا یکسال کامل ورمه و ...

دکتر اشرفی تهرانن ؟؟میدونی بینی من احتمال خیلس زیاد خوب میشه چون کم کار داره و اصلا گوشتی یا استخونی گنده ای نیس ققط ی تراش کوچسک مسخاد من بیشتر بزای مشکلات تنفسی میترسم ...راستی اسم کچیک دکتر اشرفی چیه؟؟

دکتر اشرفی تهرانن ؟؟میدونی بینی من احتمال خیلس زیاد خوب میشه چون کم کار داره و اصلا گوشتی یا استخونی ...

مقداد اشرفی 

راستی گفتم رفتم کلینیک یه دختر خانمی میگف ببینیم نه استخوانی بود نه گوشتی بینش بینظیرررر شدع بود فقط دوست داشتی قیافشو بشینی نگاه کنی اسم دکترش بیکایی بود توی محدوده ی ولیعصره   باز میگم تنها کاری که کمکت می‌کنه بری کلینیک ببینی چون توی پیج ها همه خوشگلن😑

من یبار  فقط کلینیک رفتم ..از ترس لال شدم ..همه یجوری بودن ولی بیرون و تو بازار بعضیا خ خوب عمل ...

من علاوه بر تنفس از مشکل بویایی و زشت شدن و کوچیک شدن زیادی و کج شدن و کوچیک بزرگ شدن سوراخای بینی و مصنوعی شدن زیاد و سربالا شدنم میترسم

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
2706