2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم برای شستشوی صورتت بهتره از ژل شستشو استفاده کنی همراه با فیس واش که بزنی دیجی کالا واست میاره فیس واش حتما نباید برقیشو بخری اون ساده هاش ۴۰ تومن ایناس خیلی کمک میکن اگ دو بار در روز صورتت رو بشوری

2738

روتین روزانه هفتگی ماهانه منظم داشته باش

تغذیه سالم

ورزش

اینا راه حله

البته اگه مشکلات هورمونی نداشته باشی

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت

منم پوستم فوق العاده چرب بود وقتی آرایش میکردم دو ساعت بعد انگار روغن پاشیدن رو صورتم الان یکم بهتر شدم ژل شُستشو مخصوص پوست های چرب میزنم هفته ای ۲ بار با سفیدآب تو حموم صورتمو ماساژ میدم شما میتونی اسکراب استفاده کنی بعد از کرم های فاقد چربی استفاده میکنم بازم چربه پوسته صورتم ولی بهتر شده از قبل

ایشالا مامان گلم میشی بگو عزیزم

مجردم :) 

خب من پوستم بشدت جوش دار و چرب ناجور بود 

اولین کار مصرف روغن شرکتی رو کم کن چون خیلی مؤثره اگ وسعت رسید روغن زیتون اصل بخر اگ نه کم روغن بریز یا ب کل حذفش کن

دوم مصرف آب فراوان اگه توان مالیت میرسه آبمیوه طبیعی و سبزیجات فراوان 

من صب بیدار میشم آب میخورم زیاد سردم ن زیاد گرمم ن بعد تو نصف عرق کاسنی نصف عرق شاطره واسه خودم خاکشیر میریزم میخورم تا چهل روز 

زرشک کوهی بزار تو آب خیس بخوره له کن بخور 

خب می‌رسیم ب مراقبت پوستی 

ژل شوینده سینره پوست چرب میزنم شمام هرچی ژل یا فوم یا پن ب پوستت ساخت بخر صابون نخر چون خیلی مضره

تونر سینره میزنم مخصوص پوست چرب بازم هرچی دیدی ب پوستت می‌خره تونرتو اونطوری بخر 

میسلار واتر برای پاک کردن آرایش قبل شستشو من لافارر میزنم

هفته ای دوبار ماسک حنا و ماست و لیمو ترش یا حنا و آب میزنم

ماسک ذغال سیاهم هفته ای دوبار بزن 

روغن بنفشه میزنم شبا پنج قطره ب کل صورتم 

اسکراب هفته ای دوبار قبلشم صورتمو بخور میدم 

اگ حال داشتم تو حموم هفته ای یکبار با سفید آب صورتمو اسکراب میکنم 

صب ضدآفتاب میزنم چ برم بیرون چ خونه باشم عصر صورتمو میشورم باز ضد آفتاب میزنم

صورتم داره عالی میشه 

ماسک ورقه ای یا خیار یا سیب زمینی هرچی ب پوستت از ماسکایه خونگی یاشمییایی ساخت بزن 

برنامه ماسک داشته باش روزی ی ماسک بزن

راستی اول اگ آرایش داشتم میسلار میزنم پوستیمو با شویندم میشورم بعد ماسک اگ خواستم میزنم اگرم ن ک هیچ با تونر تمیز میکنم روغن یا ابرسان و مرطوب کننده رو میزنی و تمام

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
2706