2733
2734
عنوان

کمکم کنید

131 بازدید | 16 پست

سلام لطفا نظر بدید من با یک پسری دو ساله دوستم و تا خواستگاری اومدن اما بخاطر مشکلات کار صبر کردیم من با خانوادش و خودش همیشه بیرون میرم به خواسته اونا و اصرار اونا امروز هم به خواسته اون ها رفتیم بیرون اون دو ساعت اول گوشیش وسط افتاده بود ولی میخواست بره دسشویی گوشی دوتا داره گذاشت جیبش رفت من حتی بعدش ریز مکالمات در اوردم چیزی نبود و واتس هم آنلاین نشده بود اما بهش که گفتم گوشیت چرا بردی جوابم نداد همش حس میکنم دوس دختر قدیمیش رو اونجا دید یه محوطه بزرگ توریستی یود اخه همش رفتاراش ناراحت بود ولی میگفت خوابم میاد اعصابم داغونه کمکم کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب میرفتی دنبالش تو ک انقد شک داری منم لنگه خودتم دیگه شدم یه پا کاراگاه

اغلب عصرا گوشیش دستمه میاد بیرون اما گاهی اوقات این کارا میکنه نمیدونم یعنی چی …حتی یکبار اینستاش نصب کردم کلا رو گوشیم هنوزم نصبه چیزی توش نیس نمیدونم ولی چرا کارای شک بر انگیز میکته

آنقدر گیر ندید، هنوز زنش نشده داری گیر میدی، میزاره میره، اگه خوبه بهونه دستش نده، تو این اوضاع بی ش ...

خیلی اذیتم میکنه من فقط میدونه حساسم هیچ کاریش ندارم میتونس نبره دوتاش گذاشت جیبش زفت دستشویی اخه به چه دردش میخورده

2738
ببین بعضی وقتا مردا برا جلب توجه بیشتر از طرف لیلشون اینکارو میکنن حساس نشو

دیگع چقد توجه هروز من توجه میکنم اخه یهو گذاشت جیبش سریع رفت انگار اینا که میرن زنگ بزن جایی اینقد ناراحت شدم

خیلی اذیتم میکنه من فقط میدونه حساسم هیچ کاریش ندارم میتونس نبره دوتاش گذاشت جیبش زفت دستشویی اخه به ...

ولش کن، بفهمه حساس شدی بدتر میکنه، بالاخره تو این مدت یه شناختی روش پیدا کردی! تا چیزی ازش ندیدی بیخودی بهش شک نکن. بعد از ازدواج عادت میکنی و آرامش ازت گرفته میشه

خب عزیزم اومدیم در دسشویی یهو قفل شد گیر کرد چ میدونم‌خوبه با گوش خبردارتون میکنه باور کن من یبار تو خونه خودم در از پشت قفل شد بچه دو سه ماهم بیرون همش گریه میکرد اخرش درو شکستم.همیشه ب همه چی مثبت نگاه کن تا زندگی قشنگیاشو بهت نشون بده

ولش کن، بفهمه حساس شدی بدتر میکنه، بالاخره تو این مدت یه شناختی روش پیدا کردی! تا چیزی ازش ندیدی بیخ ...

چیز دقیقی ندیدم که بگم چت یا بگم بیرون رفته دیدم نه ..مثلا نگا خیلی میکنه به دخترا یه یهو‌گوشیش میذاره جیبش مثل همین حرکت امروز میره یه سمتی که گوشی نیاز نیس ببره بعدم بهش که گفتم چرا بردی توی جیب توی سرویس بهداشتی نگام میکنه جواب نمیده 

خب عزیزم اومدیم در دسشویی یهو قفل شد گیر کرد چ میدونم‌خوبه با گوش خبردارتون میکنه باور کن من یبار تو ...

خب دوتاش ؟؟؟یکیش می برد …بعدم اونجا که بودیم اصلا جوری نبود قفل بشه در یا 

2706