2737
2734
عنوان

کی این اهنگو یادشه

257 بازدید | 52 پست

تقربا مال ۹۰ تا ۹۴ ۹۵ باید باشه ی اهنگه ک پسره خیلی جوونه میخوند دختره هم با دوتا فشفشه برا خودش عشوه میریخت  اهنگش عاشقانه بود

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

چی میخوند 😐

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متن آهنگو حداقل بگین جون هرکی دوس دارین

کی اینطوری یادش میاد آخه 

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!

من متوجه نشدم 🤕

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2738
چه نشونه های دقیقی دادی عزیزم😄

اره دوتا اهنگه تصویرش تو ذهنمه ولی اصلا یادم نیست چی میخوند

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
چی میخوند 😐

اصلا یادم نیست ولی خیلی اهنگ معروفی بود

گوگلم با اون هوشش نمیتونه حدس بزنه

از مای شبگرد چه انتظاراتی داری😂😂

نشونی قوی بده

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
من متوجه شدم بت میگم

ممنون

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
خب؟ ادامش

ادامه نداره خوانندشم مث سامان جلیلی یا مادی احمدوند بود شایدم محسن ابراهیم زاده 😅اصلا هیچیش یادم نی

2706