2737
2734
عنوان

کیا مثل من هرموقع قراره مهمون براش بیاد حالش بد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 60 پست
من برعکس عاااشق مهمونم سحت نگیر همون موقع جواب بده

هوووف خوشبحالت

همون موقع به عقلم نمیرسه چی بگم

یا یه چیزی هم میگم ولی دلم اروم نمیشه بعدا میگم کاش اینو میگفتم 

خیلی داری سخت میگیری 

تحمل حرف دیگران رونداری 

اصلاانگارنمیشنوی ِآروم باش خداروشکربچت سالمه طرف بچش پریضه هزارتاحرف بهش میزنن بازنمیادچیزی بگه به مهمونش بیخیال باش توکه میدونی مشکلی نداره پس بدل نگیر انتقادپذیرباش اجتماعی باش

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگ خونم تمیز باشه ۲۴ساعت مهمون داشته باشم مهم نیس ولی وقتی خونم تمیز نیس حتی خانواده خودمم دوس ند ...

اخ گفتی موقعی ک خونم تمیزه هیچکس نمیادا امان از روزی ک بهم ریخته و بی حوصلم مهمون میاد😑

2728

منم اینجوری ام....کلا تنهایی رو بیشتر دوست دارم....از رفت و آمد به شدت بیزارم...جنبه ی مثبت کرونا برا من همین تنهاییش بوده...اگرچه ان شالله ریشه کن بشه...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
هوووف خوشبحالت همون موقع به عقلم نمیرسه چی بگم یا یه چیزی هم میگم ولی دلم اروم نمیشه بعدا میگم کاش ...

ریلکس کن جواب خوب هم به ذهنت میرسه.ولی در کل هم زیاد ادما رو جدی نگیر فوقش اگه کسی خیلی اذیتت میکنه اونو حذف کن

2740

نباید سخت بگیری وقتی مهمونی داری که میدونی با حرفاش ناراحتت میکنه کمتر باهاش حرف بزن با کار کردن خودتو مشغول کن قبل از اینکه بری مهمونی یا مهمون بیاد بشین فکر کن که ممکنه چی بهت بگن که ناراحتت کنه براشون یه جواب داشته باش البته بهترین کار بی تفاوتی به حرف بقیه است 

باید به فکر یه من دیگه باشم،این من داره ته میکشه......
😐😐😐طبیعی نیست حرفات بیشتر تو جمع ها باش حتی شده خیلی عذاب بکشی

یعنی چی گلم

چرا طبیعی نیست

یعنی شما اینطوری نیستین

من اینقدر استرس میگیرم ولی به کسی نمیگم اما از حالم میفهمن

اخه دفعه قبلی خواهرشوهرم گفت میاییم خونت فقط استرسی نشو تو وقتی مهمون میاد استرسی میشی

اصلا شوکه شدم از کجا فهمیده

البته یکم کخ داره شایدم خواسته ادیتم کنه

و من نهایت سالی دوبار بتکنم‌تحمل کنم. وقتی میان بهترین پذیرایی رو میکنم ولب کلا خیلی سختمه. سر کار ...

من خونه دارم

کاشکی میرفتم سرکار به همین خاطر کمتر میومدن😢

خیلی داری سخت میگیری  تحمل حرف دیگران رونداری  اصلاانگارنمیشنوی ِآروم باش خداروشکربچت سا ...

درست میگی گلم

شوهرم میگه خیلی حساسی

خیلی خود خوری میکنم

فکر کنم وسواس دارم

یعنی چی گلم چرا طبیعی نیست یعنی شما اینطوری نیستین من اینقدر استرس میگیرم ولی به کسی نمیگم اما از ...

وقتی خونم کثیف باشه استرس میگیرم عاشق مهمونم البته دوست دارم هم برم هم بیان نه اینکه فقط یه طرفه باشه این که طبیعی نیست منظورم اینه اغلب افراد حس شما رو ندارن باید ببینی ریشه مشکل کجاست!!مثلن وسواس یا افسردگی یا افرادی که باهاشون رفت و امد دارید ادمای  سمی هستن و انرژی بدی میگیرید

2706