2737
2734
عنوان

شوهرم امشب برام گردنبند خرید.میدونم قسطیه خوشحال نشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2206 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینفدرکه بداخلاقه شوهرت ا

من خودمومیزارم جات اصلاخوشحال نمیشم بابت کادوش مردبددل زندگیوزهرمیکنه 

ناراحت نشیاولی طلایی که قرارنیست لذت ببرم توجمع بقیه ببینن میخام چیکار 

بهش بگواخلاقتودرست کن طلاپیشکش

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2728

مبارک باشه

واسه مرد ناراحت نشو بذار وقتشو صرف بدهی کنه وقتی فکرشون ازاده خرابکاری میکنن

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

عه ترسا تویی ک

همون که شوهرت بهت گیر میداد

ینی واسه مراسم ازدواجتون گرفته؟فشنگه مبارکت چقد شد؟

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
2738
عه ترسا تویی ک همون که شوهرت بهت گیر میداد ینی واسه مراسم ازدواجتون گرفته؟فشنگه مبارکت چقد شد؟

نه گفت دوس داشتم یکم خوشحالت کنم.

تیکر بارداری نیس برا تولد شوشو جان گذاشتم؛اگه محتوای تاپیکم اذیتت میکنه مجبور نیستی بمونی توش.مخالفی ریپ نزن مسئول پاسخگویی و قانع کردن نیستم
سلیقه نداره

اسی میام دوتا چک ابدار میخوابونم تو گوشتااااااااااااااااااااا  

مبارکت باشه خیلیم ظریفو نازه

من یه بار روز مرد برا بابام کادو گرفتم زد تو ذوقم !

حالا خودش با زبون خودش ازم میخواد من براش چیزی نمیگیرم  

عکسشو اگر میخواهی بذار  یعنی پسندت نیست؟

گذاشتم

تیکر بارداری نیس برا تولد شوشو جان گذاشتم؛اگه محتوای تاپیکم اذیتت میکنه مجبور نیستی بمونی توش.مخالفی ریپ نزن مسئول پاسخگویی و قانع کردن نیستم

مبارک باشه زن که نباید نگران خرجی خونه باشه شما لذتشو ببر

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اسی میام دوتا چک ابدار میخوابونم تو گوشتااااااااااااااااااااا     مبارکت باشه خیلیم ظر ...

نه نزدم ذوقش

2706