2733
2739
عنوان

آمپول هوا

241 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها. من با سرنگ ( به خاطر اندازه گیری دقیقش) دارو برای درمان بیماری پوستی استفاده میکنم. داشتم سوزن سرنگ رو تمیز میکردم یهو سرش با کمی هوا رفت توی انگشت اشارم. هوا توی انگشتم خالی شد به طوری که الآن قشنگ حرکت هوا توی انگشتمو حس میکنم. خطرناکه؟ چیکار باید کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂یکم هواست دیگه چه خطری فشار بده دراد هرچند فک نکنم اصلا تو پوست جایی برای هوا باشه😂😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها

نه مشکلی نیست به این صورت که میگین ولی در کل کشنده هستش اگه میزان درجه سرنگ زیاد باشه

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

نه  رفته تو پوستت نه رگت .تازه تو رگم بره خطرناک نیست 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2738
الآن هوارو قشنگ توی انگشتم حس میکنم. از بین میره؟ درمیاد؟ چجور میشه؟

سلام مشکلی پیش نمیاد یکم انگشتتونو تکون بدید فعال باشه حل میشه

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

با ۱۱۵ هم میتونید مشورت کنید با اورژانس بهتون میگن چکار کنید

2706