2737
2734

من هنوز یک سال هم نشده رفتم سر زندگیم اونم بی عروسی رفتم بخاطر کرونا، یعنی تازه عروس دامادیم، مشکلم اینه خانواده شوهرم اصلا درک ندارن ما هنوز عروس دامادیم و میان خونمون و دو شب میمونن، این برای من خیلی سخته، نه تنها مادرشوهر پدرشوهر و خواهرشوهر بلکه برادرشوهر همراه زنش هم میان و همشون میمونن، اولین بار عید امسال بود دعوتشون کردیم بخاطر محدودیتای شبانه، بهانه کردن با ساک و لباس راحتی و دم و دستگاه اومدن یه شب خوابیدن، حالا الان پدرشوهرم میگه ۲ روز مرخصی گرفته از چهارشنبه میخان بیان تا جمعه یا شنبه، در صورتیکه فرهنگ ما اصلا اینطور نیست و برای من خیلی سخته، توی کل فامیل ما هیچ وقت مادرو پدرا نمیرن خونه عروس اینطور بمونن،مگر چی بشه تا بمونن اونم نهااایتا ۱ شب، تازه مادرشوهرم و دخترش خیلی اذیتم کردن و ازشون متنفررررم وقتی هم میان اینجا دیگه نمیخوان برن😫😫 شما بگید من دارم اشتباه میکنم؟ یا حق دارم ناراحت باشم؟ چون شوهرم میگه اگه ناراحتی زنگ بزنم بگم نیان، در صورتیکه حس میکنم شوهرمه که یواشکی زنگ میزنه بهشون میگه اینجوری بیان 😤😤

راهشون دوره؟؟ هر چندوقت میان مگه؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگخ راه دورن

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2740

والا حق داری 

منم تازه عروسم اصلا دوست ندارم مهمون این مدلی 

ولی کسی خونه ما زیاد نمیاد درک میکنن 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706