2737
2739
عنوان

حاضرین با همچین مردی ازدواج کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواجم کردی میخوای قبول کن یا نکن چرا تاپیک میزنی هر چی هم‌میگن طرف شوهرتو میگیری خب زندگیه خودته ۷ودتم قبولش داری اونطوری مشکل چیه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2731
میخوام ببینم من سختگیری علیا. من میگم زن و شوهر یه شب هم نباید پور از هم باشن. اما وقتی میریم شهر ...

ربطی به سخت گرفتن نداره خودت هر جور راحتی ولی من قبول نمیکردم

چون همه خواهر برادراش دورهمن

وا من هرگز چنین کاری نمیکنم یا نباید ازدواج کرد یا همسر هم جز همون خانوادست

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2738
من هم قبول نمیکنم و همش بینمون بحث پیش میاد وقتی میریم شهرمون و شوهرم میگه من عجیب غریبم

مردا اینطورن خودشون هر جوری باشه زن شو اونجوری فرض میکنه شوهرتون عجیب غریبه من باشم وقتی نمیریم خانواده هامونو ببینیم دیگه نمیرم میگم اون همه سال با تو ۲ ۳ سالم پیش خانواده ام باشم دیگه بر نمیگردم قهر میکنم

وا من هرگز چنین کاری نمیکنم یا نباید ازدواج کرد یا همسر هم جز همون خانوادست

واقعا نمی‌دونم چطور بهش بفهمونم تموم جاریام همین مشکل رو دارن.

اصلا متوجه نمیشه شوهرم

چون همه خواهر برادراش دورهمن

مطمعن باش اینکه آنقدر خانواده دوست ه زنشم دوست داره بهش حسابی محبت وتوجه کنی رابطش با اونا کمترمیشه نباید که خانوادشو بزاره ه کنار که. البته یکمش هم از تنهایی چون زنو بچه نداره

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
مردا اینطورن خودشون هر جوری باشه زن شو اونجوری فرض میکنه شوهرتون عجیب غریبه من باشم وقتی نمیریم خانو ...

من همش قهر میکنم آخه بچه هم دارم بچم خیلی سختشه از باباش دور باشه

بستگی به خودت داره

منااکثر موارد اخر هفته ها3 شب خونه مادرشوهرم میخابیم.

وقتی هم برادرشوهرام از شهرستان بیان کلا اونجاییم مثلا کل 14 روز عید شاید هم بیشتر.

خودم هم خیلی خیلی راضیم و بهم خوش میگذره.

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
2706