2733
2734
عنوان

خیلی بد خورد تو حالم🤣بیاین

128 بازدید | 11 پست

بچها امشب به کراشم پی ام دادم قبلش خیلی باهم اوکی بودیم هی استوریامو ریپلای می‌کرد سر صحبت و خودش با ز می‌کرد 

بعد اینکه بهش پی ام دادم یجوری صحبت می‌کرد انگار ک خوشش نمیومد

بعدم دیدم هم انفالو کرده هم ریمو😐🤣

خیلی خورد تو حالم پیش اومده؟😑😂

بچها اینم بگم این میخاست با من اوکی شه بعد اونموقع من رل داشتم بهش گفتم رل دارم بعد فهمیدم رفیقشه😂

تا کات کردم بهش پی ام دادم

خب خیلی کراش بودم روش😐

بهترین رفیقم خدامه کسی که با جون و دل به حرفام گوش میده کسی که تو حال خوبی و بدیام کنارم بوده هرلحضه وجودشو تو زندگیم حس کردم خدایا بابت نگاه پرمهرت شکر بهت اعتماد دارم🫂❤️

😐😐😐😐😐😐

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
فاز برداشته بیخیال 🙄

بهش بگم چرا فاز برداشتی؟😐 یا ضایس؟

بهترین رفیقم خدامه کسی که با جون و دل به حرفام گوش میده کسی که تو حال خوبی و بدیام کنارم بوده هرلحضه وجودشو تو زندگیم حس کردم خدایا بابت نگاه پرمهرت شکر بهت اعتماد دارم🫂❤️
یه ذره زود پیام دادی😁😅

اره😂😂