2733
2734

الان داشتم تو پیج دانشگاه عکس های فالورها رو میدیدم که پسرای دانشگاهمون که چهرشون برام اشنا بود اکثرا ازدواج کردن همشونم متولد ۷۶ تا ۷۸ همشون ازدواج کردن منم که شانس ندارم دوسن پسر پیدا میکنیم روانی و اسکول در میاد خواستگار بدرد بخور که سرش به تنش بیرزه هم نیست انگار ازدواج فقط برای همسایه اس امثال من فقط دنیا اومدیم که بیننده خوشی های دیگران باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید اونا توقعاتشون بالا نیست

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
2728
مگه تو پسری که به پسرا حسادت میکنی

نه میگم پسرای متولد ۷۶ تا ۷۸ ازدواج کردن اون وقت من که دخترم هنوز تو خونم معمولا پسرا به خاطر شرایط مالی مجبورن دیر ازدواج کنن

2738
نه میگم پسرای متولد ۷۶ تا ۷۸ ازدواج کردن اون وقت من که دخترم هنوز تو خونم معمولا پسرا به خاطر شرایط ...

شاید اونا شرایطشون خوبه

یکی از پسرای هم کلاس من هم ازدواج کرده از من کوچکتره ولی خب خانوادش پولداره ساپورتش میکنن دختره هم همینطوره خانوادش پولداره

همه چیو که نباید تواذدواج دید

شما روی خودت سرمایه گذاری کن و پیشرفت کن به موقعش کسی ک لباقتتو داشته باشه میاد

چندسالتونه؟

دوستان هرکدوم کار تایپ،جزوه نویسی،تبدیل عکس و ویس به متن ،پاور،ورد،تحقیق،ارائه،مقاله ،آزمون نهاد ،حضور زدن کلاس ها ،کارای تخصصی پاور و ورد هم کاملا مسلطم بهم پیام بدید باقیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون    برای اینکه کار پیدا کنم صلوات بفرسید برام
2706