2733
2739
عنوان

سلام شرمنده شرمنده شرمنده روم سیاه ببخشید

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 85 پست
کاش صبح میزاشتی لایک بیشتر میکردن  لایک کردم

صبح ساعت چند آجی صبحم میزارم

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
بله من خودم کارم گرافیکه از 4 سالگی نقاشی میکشه

ماشاءا... بهش

لايك كردم❤️

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسی اگ ناراحت میشی بگو مادرت چی شده

باهام قهره 15 ساله هیچ طورهم نمیبخشه منو 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2731
2740
دشمنت بزار عزیزم 

بعصی ها عصبی میشن ناراحت برا همین گفتم 

لایک کردم گلم. با مال من شد ۳۳۱

فدات 

2706