2737
2734
عنوان

خودتون یا اطرفیان تجربه مرگ داشتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 35 پست
مادربزرگم وقتی من خیلی کوچیک بودم برای چند ثانیه میمیره واینجوری برامون میگه که رفته ی بیابون پر از ...

چ جالب ،من همسرمم دو بار خواب اون دنیا و برزخ رو دیده یک نفر کنارش بوده و بهش توضیح میداده طبقات جهنم رو یکبار طبقات اولش بوده یکبار اخراش ک گفت توی خواب جوری اونجا یهو تشنم شد ک داشتم خفه میشدم گفت حتی وقتی بیدار شدم شدیدا گلوم‌خشک بود .یکبار‌دیگه هرسه تامون من وپسرم هم دیده یکجایی هستیم ک شوهرم میگفت انگار پسرمون هم‌فهمیده بود کجاییم وساکت بود ،یه دوستی هم دارم میگه اگه یکم بی اعتنایی کنم ب نماز و...شبش فوری خواب قبر و مار ها رو میبینم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها من خیلی دوستدارم یا خواب اون دنیا رو ببینم یا همچین تجربه ای رو ببینم .احساس میکنم خیلی خوب میشه چرا که میتونی با اعتقاد عمیقتری عبادت کنی و بدونی اون دنیای بعدی چطور دنیایی هست

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواب قیامت رو دیدم یعنی خیلی واضح میدیدم مرده ها از قبر دارن میان بیرون حتی صور رو هم درک کردم حت ...

منم خیلی سال های پیش همینطور شدم  هرکی قرار بود بمیره من یکی دوشب پیش خواب عروسی میدیدم نمیدونم چند وقت اینطور بودم ولی واقعا روحیه ام داشت داغون میشد وخودمم میترسیدم اونموقع سنم خیلی کم بود ،خداروشکر ادامه پیدا نکرد 

فقط می دونم اگر گناه نکنیم. واجبات رو انجام بدیم و باعث آزار کسی نشیم در همین دنیا و در حال زندگی هم ...

چرا کسی که مرده و تو خواب میبینیمش از اونجا حرفی نمیزنه 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2728