2733
2739
عنوان

خودتون یا اطرفیان تجربه مرگ داشتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناح😐

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2731
بسم لله نصف شبی از اون دنیا چی میخای بدونی عزیز😐😂💔

اخه خیلیا هستن تجربه‌مرگ داشتن یا خواب اون دنیا رو دیدن .تاپیک زدم کسی تجربه ای داره یا شنیده بگه🌹 علاقه دارم ب این موضوع وقسمت نشده تجربه اش کنم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
اخه خیلیا هستن تجربه‌مرگ داشتن یا خواب اون دنیا رو دیدن .تاپیک زدم کسی تجربه ای داره یا شنیده بگه🌹 ...

ی برنامس فک کنم شبکه قرآن میدتش یا شبکه ۴

ساعت ۶عصر کسایی رو میارن ک مرگ رو تجربه کردن

‌‌
2738

مادربزرگم وقتی من خیلی کوچیک بودم برای چند ثانیه میمیره واینجوری برامون میگه که رفته ی بیابون پر از چادر بهش گفتن هنوز وقتش نیست اشتباه اوردنت 

خدایا مواظب تو دلیم باش 
ی برنامس فک کنم شبکه قرآن میدتش یا شبکه ۴ ساعت ۶عصر کسایی رو میارن ک مرگ رو تجربه کردن

بله در جریانم.ازاین کلیپ ها زیاد دیدم الان یه تاپیک قدیمی دیدم با همین موضوع بعضیا تجربیاتشون گفتن الان لینگش میزارم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
تاپیک مورد علاقه ❤ انشالا پربازدید شع

اینو بخونید دوستان تا اگه کسی تجربه ای داشت اینجا تو تاپیکم بگه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3641233/کیا-تجربه-مرگ-دارند

فقط می دونم اگر گناه نکنیم. واجبات رو انجام بدیم و باعث آزار کسی نشیم در همین دنیا و در حال زندگی هم می تونیم کم کم ملکوت رو حس کنیم. در حالت نماز و عبادت تیرگی های دل پاک میشن با تلاوت قرآن زنگار از قلب زدوده میشه اینها واضح حس میشن. در خواب عزیزان سفرکرده با ما خوب رفتار می کنن و ...

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
آره نصفه مرگ موقتی داشتم  چیزای خوبی دیدم ولی نمیدونم چرا از ذهنم گذشت نمیخوام الان بمیرم و در ...

احساسی که اونموقع داشتی یادته‌ خوب بود یا بد ؟واینکه تاثیری گذاشت روی رفتار و نماز و عبادتت؟

2706