2733
2734

یعنی چی استخاره برا بارداری؟😐

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دو دلم که اقدام کنم یا نه سر یه موضوعاتی

استخاره عزیزم شرایط داره اول به عقلت رجوع میکنی و اگه به نتیجه نرسیدی با یکی مشورت میکنی اگه بازم به نتیجه نرسیدی واقعا سر دوراهی بودی آره  میتونی اسخاره کنی.

ولی اول خودت فکر کن و شرایط رو بسنج

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
2728

میشه ولی الکی که نیست

باید اول همه جوانب رو بسنجید با عقل خودتون و بعد مشورت با بقیه(دکتر و مشاور و همسر و...)

اگر اخرشششش به نتیجه نرسیدید استخاره بگیرید

که قطعا به نتیجه میرسید خودتون