2737
2739
عنوان

یه زن که به نفع مردا برای حذف و کاهش مهریه یقه پاره میکرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از خودش و شهرش هم عکس گذاشته بود ، بعد یه جاش گفته بود من ازدواج اولم مهریه م پونصد سکه بوده که بخشیدم ، ازدواج دومم رو هم  ۱۵ سکه اونم عندالاستطاعه تعیین کردم چون میدونستم شوهرم وضع مالی خوبی نداره که بده 

2740

چرا خودشه جر نمیده بگه پس دختر هم نباید جهاز بیاره وظیفه مرده بگه صیغه رو برای مردای متاهل و ازدواج کردن داشتن ۴همسربا وجود داشتن زن...حق طلاق..حق حضانت ..ارث یکسان..دیه مساوی.اینا رو حذف کنن..با حذف مهریه مشکل نداریم

بی قانونی 💔

نمیشه گفت بی قانونی

مثلا مهریه ی من ۳۰۰ سکه است میشه ۳ میلیارد همسرم نداره که این پولو بده

تو عرف جامعه هم همینه مردی ک ازدواج میکنه این مهریه رو نداره و دختر خانمم میدونه که پسره نداره این پولو بده ولی باهاش ازدواج میکنه

مهریه پشتوانه ای برای زن نیست چون عملا نمیشه گرفتش با سالی دوسالی یه سکه چه پشتوانه ای؟!

واقعا

حالا اینش به کنار

قوانین محکمیم نداریم برای بلوکه کردن اموال مردی که استطاعت مالی داره

فقط ماشینو میشه فورا ضبط کرد

طرف خونه داره ویلا داره همه چی

بعد سر صبر انتقال میده به یکی دیگه و میاد دادگاه میگه ندارم!!!

آخه شکوفه نکنی وسط این قانون مدنی؟؟

اونام الان اونقدرا اینطور نیستن از بس طلا گرون شده میبینن به صرفه تره که ی خرده مهریه ای بزارن که ن ...

من مهریه سه دانگ خونه دارم که محضر دار گفت داماد باید بنام کنه قبل عقد بعد سند بیاره عقد کنه 

که همین شد 

قبلش بنام کرد سند آورد مشخصات نوشتن 

مهریه داد 

یه جورایی چیزی جز 114گل رز 

114سکه طلب ندارم 

که گل باید بده 

سکه برای من مهم نیس. چون می‌دونم نداره بده