2737
2739
عنوان

یه زن که به نفع مردا برای حذف و کاهش مهریه یقه پاره میکرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 104 پست

با خوندن پست هاش و کامنت هایی که گذاشته بود فهمیدم واقعا یک زن هست ، یه جا تو یه کلیپ خودش رو وکیل معرفی کرده بود و میگفت من وکلی هستم که با پرونده خانواده زیادی مواجه بودم و مهریه به درد زن نمیخوره و اگه مرد نخواد بده انقدر اذیت میکنه تا قیدش رو بزنید و پشتوانه ی زن نیست و حذف بشه بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر مسخرس ک همون‌اول کامل نمیگید بابا پربازدیدنمیشی بیخیال

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
2728
فمنیستای واقعی هم مخالف مهریه هستن

مخالفن با مهریه اما با برداشتنش نه 

چون با اینکه حس کالا بودن القا میکنه به زن 

تنها پشتوانه ی زنه برای زندگی توی جامعه مرد سالار 

مهریه جزو قوانینیه که تو قرآن اومده طرفین راجع بش توافق میکنن کسی که مخالفه مهریه بالا باشه خوب توافق نکنه مگه تهدیدش میکنن که مجبورباشه مهریه بالا بزنه خودش قبول کرده  

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2740

اتفاقا بهترین کاره. باعث میشه زن ها از این به بعد حسابی موقع عقد رو حق و حقوقشون پافشاری کنن . حق طلاق. حق حضانت. تحصیل و خیلی چیزای دیگه. پسرام مجبورن قبول کنن وگرنه هیچ دختر عاقلی بدون هیچی تن به ازدواج نمیده. باز قبلا مهریه بود پسرا زبونشون دراز بود که فلان قدر مهریه هست دیگه حق و حقوق واسه چیته 

یه خانم مستقل و قوی 
با خوندن پست هاش و کامنت هایی که گذاشته بود فهمیدم واقعا یک زن هست ، یه جا تو یه کلیپ خودش رو وکیل م ...

من با مهریه 14 تا سکه سر همون سفره عقدو 

و حق طلاقو حضانتو کار و تحصیلو خروج از کشور موافقم   

خدایی راست گفته ...مرده بخواد اذیت کنه چنااااااان جیره بندیش میکنن اونسرش ناپیدا

یه جا دیگه دیدم برای یه مرد کامنت گذاشته من وکیل نیستم و ....

بعد اکثر پست هاش هم در مورد زنایی بود که جدا شدن از همسرشون و حتی ازدواج مجدد کردن اما همچنان دارن مهریه رو به صورت اقساط از همسر اول دریافت میکنن و نوشته بود زنا کاسبی راه انداختن بعضیاشون دارن چهارتا قسط مهریه میگیرن که این حرفش با اون حرف قبلیش که گفته بود مهریه پشتوانه ی زن نیست و به درد نمیخوره و مرد اگه نخواد نمیده و ... در تضاد بود