2733
2734

بزار

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره طرف چپه  و تیر میکشه گاهی تا پشتمم هم دردش میره  دو ماه پیش نوار قلب گرفتم گفت مشکلی ...

آها... چیبگم شاید از استرس باشه من همسن شمام

دوسال قلب درد شدید داشتم به دلیل  ناراحتی و مصرف بیش از حد چای غلیظ میمردم و زنده میشدم...

حتی تو مدرسه داخل کلاس از درد صورتم جم شد دوستام فکر کردن فیلممه ک کلاسو بچیچم...

دوستان دعا میکنید که بعد از محرم و صفر نامزد کنم؟ یک صلوات واسم بفرستین♡
خوب شدی ؟ یا هنوز درد میکنه  دکتر چی گفت

آرع خوب شدم ... از درد مکررش  ولی هراز گاهی دارم  خفیف ن مثل قبل ک امونمو ببره دکتر نرفتم!

چون خانوادم حساسن میگفتم ولم نمیکردن ..

چایی هم ترک کردم کلا منی ک ی قوری چای تلخ و سیاه میخوردم 

دوستان دعا میکنید که بعد از محرم و صفر نامزد کنم؟ یک صلوات واسم بفرستین♡
اره طرف چپه  و تیر میکشه گاهی تا پشتمم هم دردش میره  دو ماه پیش نوار قلب گرفتم گفت مشکلی ...

ببین ببین تو خودمنی کامل درک میکنم من ۲۲ سالمه از ۱۸ ۱۹ همین بودم دکترا میگن سالمخ ولی تیر میکشه فقط استرس واعصابه الان ک ۲۲ هستم بهترم ولی کافیه استرس بگیرم تپش میگیره شدید گاهی هم تیر

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
آرع خوب شدم ... از درد مکررش  ولی هراز گاهی دارم  خفیف ن مثل قبل ک امونمو ببره دکتر نرفتم! ...

مث منی منم گفتن سالمه ولی هنو گاهی درد داره از استرس فشار زیاد بیارم تیر میکشع و کلا تپشم بالاس ۱۰۰ بالا