2737
2734
عنوان

خورشت اضافه مهمان

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 47 پست
میریزم تو خورشت هام چون قاشق فرد با قاشق خورشتی جداست و هیچ برخوردی ندارن باهم شماهم بهتره این کارو ...

من خودم اینکهرو میکنم همعروسم قاشق جدا نذاشته بود

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا منم،درک نمکنم اینایی که بیرون میریزن اضافه غذارو،وقتی با قاشق جدا برمیداری

اونا دیگه خیلی حساسن😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر اگه منظورت کاسه های خورشت تک نفره هست که کوچیک هستن، چیزی داخلش نمیمونه که بریزی رو خورشت..ا ...

منظورم همینه ک گفتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نبود جلو هرکس یه کاسه بود

چقدر حیف همون لحظه که مهمونها هم داشتن مشترک خورشت میخوردن گناه داشتن چون کار غیر بهداشتی بود،ریختنش تو قابلمه هم دومین کار غیر بهداشتیشون

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2740
برا خورشت خوری بزرگ آره ولی کاسه بود دیگه قاشق جدا نذاشته بودن

اشتباهه دیگه،من حتی وقتی خودم وهمسر ودخترمنم هستیم قاشق میزارم،چون بهداشتیش همینه،ممکنه یه میکروب کوجیک تو دهن من که مشکل سازم نیست وقتی وارد دهان بچم یا همسر بشه براش مضر باشه،اگه قاشق نزازید بله باید دورریخته بشه حتی بااینکه اسرافه

کاسه تکنفره بود نذاشته بودن قاشق اضافه

مگه چقدر تو اون ظرفهای تک نفره اضافه اومده بود که به خاطرش خورشت رو خراب کرد و باعث شد شما غذا نخورید وغذا دست خورده بشه

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
چقدر حیف همون لحظه که مهمونها هم داشتن مشترک خورشت میخوردن گناه داشتن چون کار غیر بهداشتی بود،ریختنش ...

عزیزم کاسه ها جدا بود واسه مهمانها هرکس از کاسه خودش خورشت برمیداشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706