2733
2734
عنوان

مراسم نامزدی دختر ۱۲ ساله با پسر ۱۷ ساله😐💔 خدایی رفتم زیر سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 43 پست
اه اه دوازده. بچه بازیه که‌ .تو هم سنت کمه برو درست رو بخون. از پس چی برمیای . کارداری الان؟ درآمد د ...

محدودم امکانش نییییییست!

دوستان دعا میکنید که بعد از محرم و صفر نامزد کنم؟ یک صلوات واسم بفرستین♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من ۳۰ سال پیش تو ۲۹ سالگی ازدواج کرده بعد شما الان شال ۱۴۰۰ میگی ۱۹ سالمه و دیره

مامان منم ۲۷ 😐 دهه هفتاد

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
همین ک حسرت دختر ۱۲ساله و شوهر ۱۷سالشو میخوری نشون میده واقعا برا ازدواج آماده نیسی😶

چ ربطی داشت حرفتون رسممونه ... تا با کفش کسی راه نرفتی قضاوتش نکن!

2728
محدودم امکانش نییییییست!

خیاطی آنلاین هم نمیتونی یاد بگیری؟کلاس کامپیوتر آنلاین نمیتونی بری؟ دانشگاه مجازی نمیتونی بری؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
چ ربطی داشت حرفتون رسممونه ... تا با کفش کسی راه نرفتی قضاوتش نکن!

رسمتون باشه ولی اصلا عاقلانه و درست نیس 

بعدا خداروشکرم میکنی دیرتر از بقیه وارد مسئولیتای زندگی شدی

سنی نداری ک منم دختر عموم۱۱سالش بود نامزد کرد بعد دوسال پسره بهش خیانت کرد جداشدن بدون مهریه و.. ...

ای بابا سنی نداری نیست ک رسم هست بخدااااا

سن چال رو می دیدی؟ تودرم را بزن

2740
خیاطی آنلاین هم نمیتونی یاد بگیری؟کلاس کامپیوتر آنلاین نمیتونی بری؟ دانشگاه مجازی نمیتونی بری؟

ننننننن

ننننننن

تو پستای قبلیت گفتی تجدید آوردی بابات شاکی شده که درس بخون خوب بخون. این که محدودیت نیست. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
تو پستای قبلیت گفتی تجدید آوردی بابات شاکی شده که درس بخون خوب بخون. این که محدودیت نیست. 

دوست ندارم بخونم

دوست ندارم بخونم

دیگه دیپلم رو که همه دارن. بخون تموم شه. علاقه به درس تازه تو دانشگاه میاد سراغت. الان هورمونات به هم خورده. به این فکر کن که شاید نیاز باشه پول درآری باید تواناییش رو داشته باشی از راه درست دربیاری.

مخاطبم  کسایی هستن که دختر  دارن  با سختگیری های افراطیتون  و محدویت  هایی  که براشون میذارید انتظار دیگه نمیره که دختر شما هم دغدغه اش این  باشه که چرا تو ۱۹ سالگی ازدواج نکرده انقد جو خونه را براشون سنگین نکید که برای فرار از محدودیتاشون برن ازدواج کننند 

اینو بدونید که با ازدواجشون به جز خودش سرنوشت چند نفر دیگه هم دیگه هم نابود مبشه و شما مسئولش هستید  

هر چیزی متعادلش خوبه  

🥰